Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogos amit ő állít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos amit ő állít?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyok együtt a barátommal. Sok mindent tett ami nekem rosszul esett. Pl: azt mondta virágot sem érdemelnék a siromra nem egyszer mondta azt hogy haljak meg és hasonló dolgok. Volt mikor burkoltan anyázott azt is megkaptam már hogy nyomorék vagyok. Mikor kibékültünk erre az volt az indok hogy stresszes mostanában és minden összejött neki. De szerintem ez nem jogosítja fel hogy ilyeneket mondjon. Ma jött azzal hogy (mivel van köztünk 90km) ő mennyi pénzt beleölt abba hogy mi találkozzunk és megsem köszöntem neki. Meg hogy én milyen hálátlan vagyok és nem becsülöm meg pedig ő miattam áttervezte az egész életét. Aztán azt mondta hogy lehetne szebbel és közelebbivel. Azt mondtam neki hogy hát akkor hajrá majd pár mondat beszélgetés után letiltott. Én soha nem beszeltem vele úgy ahogy ő velem. Volt mikor konkrétan leírta hogy nem szeret. Nagyon beszabályozott, ha instán vagy facen visszajelölök/lájkolok fiút egyből kiakad. Mostanaban nem mentek olyan jól a dolgok köztünk ő meg elkezdett csajozni holott megbeszéltük hogy nem írogatunk olyannak akiket nem ismerünk. Én betartottam ő pedig nem. Neki adtok igazat vagy én vagyok hülye?

2019. jún. 19. 14:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Szóval ma letiltott és írni sem tudok neki. És más csajoknak írogatott mikor köztünk nem mentek olyan jól a dolgok. Persze én is hibás vagyok valamilyen szinten de nektek mi a véleményetek igy külső szemszögből?
2019. jún. 19. 14:29
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem értem mi a kérdés...nem szeret, nem megengedhető módon viselkedik, letilt és csajozik. Örülj, hogy megszűnt létezni az életedből egy ilyen gyökér, egy percet se pazarolj tovább rá!
2019. jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a 2-eshez.
2019. jún. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Egyértelmű: szakíts.
2019. jún. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Visszatiltott. Úgy kezdődött hogy "Na megnyugodtal beszelhetunk?" Vagy valami ilyesmi. Mit reagáljak rá?
2019. jún. 19. 16:35
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem felesleges folytatnod vele, így úgy jön le, hogy még ő a jófej, hogy visszatiltott.
2019. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
mintha a csajomról lenne szó!1 hete dobott azzal az indokkal hogy nincs közös témánk!Mostanra már kiderült, hogy csalt!De tudom ez a 2 hónap csak egyirányú szerelem volt!Nálad is szerintem csak egy irányú!Találsz jobban!Ha akarsz beszélni róla akkor írj nyugodtan,meghallgatom meg legalább kibeszéled és nem folytod el
2019. jún. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat én úgy kioltottam volna hogy vissza se tiltott volna..

Most azt tedd hogy tiltsd le te.

Nehogy már egy ekkora had ne mondjam mivel legyél együtt amikor még sem becsül téged.

Ennél jobbat érdemelsz, sokkal de sokkal jobbat.

Meg szerintem ha valaki valakivel együtt van akkor őt tartja a legszebbnek, de hát na neki lenne jobb akkor menjen nyugodtan, te semmit nem veszithetsz sőt inkább nyersz és nem tesz tönkre lelkileg.

Illetve mi az hogy nem vagy neki hálás, mert ennyit utazik. Az én párom is sokat utazik miattam és egyszer nem handálta fel hogy én ennyit utazik miattad megkéne ám köszönni...

Nem szívesen írom senkinek hogy szakítson viszont ebben a helyzetben ezt írom. Jobb szakítani.

2019. jún. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj vissza, tiltsd le. Ez egy szánalmas gyökér. Semmiben nem vagy hibás, nehogy magad hibáztasd!!!
2019. jún. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azonnal szakíts, csajszi, mielőtt tönkretesz. Nem érdemel meg téged, egy önző, beteg ember az ilyen :( én is átéltem hasonlót, menekülj ebből minél gyorsabban..
2019. jún. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!