Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnám felkelteni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám felkelteni a fiúk érdeklődését irántam?

Figyelt kérdés

A külsőségektől most tekintsünk el.

-egy lány


2019. jún. 20. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Kezdj el mosolyogni, nőiesen öltözködni


Vagy írj ki egy kérdést gyk-ra

2019. jún. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nőiesen öltözködöm. Most tulajdonságok érdekelnének, hogy mit keresnek a fiúk egy lányban.
2019. jún. 20. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Szemnkontaktus, mosolygás. (Ha külsőleg már mindent megtettél, vagy eltekintünk tőle.) Akkor sem biztos, hogy odamegy hozzád, de már valószínűbb, mintha rá sem néznél.
2019. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Add önmagad!

Nincs olyan "recept", amivel minden fiú érdeklődését felkelted. Mindegyiknek más tetszik, mást talál vonzónak, mást keres egy lányban. Lehet ami más lánynak bevált praktika, az nálad nem hozza meg a várt hatást. Próbáld meg kihangsúlyozni ami szép rajtad, pl az alakodat kiemelő ruhát veszel fel, vagy, ha szép alakú a szád akkor rúzst, ha a szemed akkor egy kis szemhéjpúder vagy tusvonal. Ezek persze külsőségek. Belsőleg tényleg elég elsőre, ha nyitott vagy, nyugodt, vidám és beszédes. A többi jön magától, ha megvan a kölcsönös érdeklődés és vonzalom. Remélem tudtam segíteni:)

17/L

2019. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm szépen az értelmes választ! :)
2019. jún. 20. 20:45
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

szia . a fiúk minden NŐ és Lány iránt érdeklődnek .

természetesen más kérdés hogy az érdeklődésük milyen irányú .

2019. jún. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nem az a fajta válasz, amire vársz, de megnyugtatlak, hogy nem vagy egyedül


Itt vagyok 18 évesen, de nem volt még egy olyan igazi, normális kapcsolatom, jó ideje nem is érdeklődnek irántam a fiúk


Pedig szerintem jó alakom van, az arcom átlagos kategória, viszont szeretek csinosan öltözködni, szóval nem hiszem, hogy a külső a probléma

Csak arra tudok gondolni, hogy a belsővel van a gond, nem vagyok mosolygós, mindenkivel haverkodós, extrovertált személyiség, szeretek egyedül lenni, de azért 2-3 hetente járok bulizni (iszok is) és nagyobb társaságba. Ráadásul kicsit komolyabb vagyok a korosztályomnál, érdekel politika, környezetvédelem, egyetem, stb

Iskolában se vagyok központi figura, illetve elég keményen tudom kifejezni a véleményem.


A leírtak alapján mi lehet a gond? Vagy csak nincs szerencsém?

2019. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Huha, az én érdeklődésemet fel is keltetted, bár engem úgy általában minden ember érdekel, szeretem tudni ki milyen :o
2019. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!