Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Érezhet irántam valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet irántam valamit?

Figyelt kérdés

Elkezdődött a nyári szünet, igaz nekem hamarabb is, mivel most érettségiztem. Írásbeli után az egyik fiú osztálytársam "szervezett" egy összeülős iszogatós bulit. Kérdezte tőlem hogy kit hívjon, mire nekem a válaszom mindegy volt csak menjünk valahova beszélgetni, hülyéskedni a többiekkel. Közölte velem hogy senki se ér rá és hogy csak ketten maradtunk és megkérdezte hogy ez így megfelel e nekem, ha csak ketten leszünk . Mivel ő a legjobb fiú barátom, rábólintottam, hogy persze, hisz csak beszélni fogunk, nem lesz köztünk semmi.

Találkoztunk, leültünk iszogatni, beszélgetni, közben az osztály csoportba küldtem egy képet hogy hol vagyunk. Erre rámírt nem egy osztálytársam hogy miért nem szóltunk nekik mert jöttek volna ők is...

Itt már nekem egy kicsit furcsa volt a dolog, ergo bekamuzta hogy nem érnek rá a barátaink, mivel meg se kérdezte őket..



Mindegy, próbáltam nem törődni vele..

Ittunk, beszélgettünk, majd elsétáltunk a volt sulinkhoz legközelebb eső játszótérre. Ott felmásztünk egy "vár" szerűségbe, és tovább lelkiztünk-nosztalgiáztunk az elmúlt évekről.. Egyszer csak megölelt, és mondta hogy szerelmes belém. NA MOST az a helyzet, hogy nekem egy több éves kapcsolatom van, és én ezt a kapcsolatot nem kifejezetten akarom eldobni, egy másik miat..


folytatva.. :Mondta hogy szeret és ha nem lenne a barátom, akkor ő már rég cselekedett volna (megjegyzem eléggé be volt csiccsentve, bár józanul is flörtölgetett néha, de én azokat csak poénnak vettem)

Közöltem vele hogy én hogy gondolom, egy kicsit, mintha érdekelte volna, de utána tovább bókolt (ami egyébként nagyon jól esett)



Később megfogta a két tenyerével arcomat és hirtelen megcsókolt...



utána abbamaradt a dolog, viszont én nem tudtam ezt így hagyni, és megbeszéltem vele hogy találkozzunk, hogy tisztázzuk a dolgot, mert kényelmetlenül érzem emiatt magam..


Így is lett, találkoztunk. Az elején teljesen szégyellte magát és sajnálta a múltkorit, tehát megbeszéltük, hogy barátok maradunk.



aztán ittunk egy keveset (tényleg 1-2 pohárral) majd újra elő tört benne az, hogy ő szeret..



Most akkor mi van vele?!

én nem akarok tőle semmit, csak tisztázni hogy barátok vagyunk, de nem igazán megy, mert mindig felhozza az "érzéseit"..


2019. jún. 22. 12:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném, hogy azután a két találkozó után is találkoztunk, de úgy hogy már a többi barátaink is ott voltak (mivel én szerveztem xd) és amikor ketten maradtunk, feljött a téma józanul csak barát akar maradni, viszont ha iszik, akkor kezdi előről a szerelmes poétát..
2019. jún. 22. 12:54
 2/4 A kérdező kommentje:
Illetve el se szeretném veszíteni, mivel olyan mintha a bátyám lenne, mindent megtudok beszélni vele és bármikor számíthatunk egymásra. Nem akarom hogy ez a baráti kötelék megszakadjon..
2019. jún. 22. 12:58
 3/4 anonim ***** válasza:
"A részegen kimondott szavak a józan gondolatok." Ergo én nem gondolnám, hogy csak piálás után / közben érez irántad valamit, szerintem tényleg komolyak lehetnek az érzései. Alkohol hatására sokkal gátlástalanabb tud lenni az ember és szókimondóbb. Józanul persze, hogy nem tenné meg, hiszen jó kapcsolatotok van, és valószínű próbálja tiszteletben tartani a te párkapcsolatodat, csak azért ez bepiálva annyira nem könnyű, mivel neki érzései vannak irántad.
2019. jún. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak, a részeg ember sosem hazudik, elveszti a gátlásait, amik a hazugságokért felelősek a viselkedésében. Érezhet? Inkább érez. :)

Amikor józan, akkor is szerelmes, csak egyszerűen gátlásai vannak és a barátod akar lenni, hogy nehogy elveszítsen. Két dolgot tehetsz szerintem: figyelembe veszed az érzéseit, és barátok maradtok, amíg ki nem szeret belőled (1 évet saccolok), vagy eltaszítod, és akkor egy hónapig maga alatt lesz, de utána szépen lassan helyrejön. Én nem tudnék dönteni, de szerintem ez a szitu. Sok szerencsét! :)

2019. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!