Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit érezhet irántam? (hosszaba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam? (hosszaban lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány kb 1-1,5 honapja ismertük meg egymást.Azóta 4xer taliztunk ölés,puszi elköszönésnél ennél több nem volt. Már egy ideje tervezem h elmondom neki h bejön nekem stb... Viszont egyik nap irta h egy nagyon nagyon fontos személy tért vissza az életébe aki fiú és annyit tudok h nagyon jóba vannak a haverom azt mondta h 19 éves a srác szval nincs miért aggódnom ja am mi 15 évesek vagyunk. Viszont amióta ez a srác visszatért én úgy érzem mintha már nem is léteznék számára. Egyáltalán nem írt azóta csak ha én ráírtam és akkor is főleg csak tő mondatokban válaszolt. Amikor rákérdeztem miért szar le engem mostanában(nem pont így) akkor azt irta h dolga volt de már napok óta?? Van egy pár közös ismerősünk és nekik azt mondta bejövök neki de ezt nagyon jól rejti előlem ezért állandóan kétségeim vannak és a magabiztosságom is elvesztettem azóta h visszatért az ismerőse és én kb már nem is létezek. Szerintetek még mindig bejövök neki? Miért van az hogy mostanában mintha nem is léteznék számára? Köszi hogy végig olvastad. (Remélem értelmes válaszok is jönnek majd)

2017. ápr. 20. 01:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan nem ismerem a lanyt, de ha a sajat 15 eves enembol indulok ki, tuti nem jartam volna korombelivel. Az latszik, hogy a srac erkezese elott jol megvoltatok, de lehet h egy ido utan ugyis friendzone-olt volna. Tudom, hogy ennyi idosen baromi nehez errol szemtol szemben beszelni, de azt tanacsolom hivd el talizni, kerdezgesd errol a sracrol - ovatosan. Egyszeruen figyeld a jeleket, ugyis erezni, latni fogod rajta hogy mit erez igazabol. De akar ra is kerdezhetsz, hogy mi az abra. Azt nem javaslom, hogy te bevalld az erzelmeid egyelore, deritsuk ki a lany mit akar.
2017. ápr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsod megfogadom.
2017. ápr. 20. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!