Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Érezhet valamit irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet valamit irántam?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen megismertem egy csajszit. Próbáltam közeledni felé, de azt mondta, hogy túl fiatal vagyok hozzá (én 18, ő 20). Azóta beszélő viszonyban vagyunk. Ahogy észrevettem próbál arra mászkálni amerre én vagyok, mindig mosolyog, és rettentően szeret a kedvemben járni.. Rettentő aranyos, teljesen bele vagyok bolondulva. Szeretném megkérdezni tőle, hogy lehet-e közöttünk akármi, vagy felejtős. Facebook nem hiteles, személyesen meg félek hülyét csinálni magamból. Attól tartok hogy csak barátként gondol rám, és teljesen beégnék elötte.. Korábban nem igazán volt "komoly" kapcsolatom, így kicsit tanácstalan vagyok.. Kis segítségre szorulok. Érezhet irántam valamit, vagy csak barátkozási szándékai lehetnek? Csajok ti mit tettetek, hogy felkejtsétek egy fiú figyelmét? Srácok ti mit tennétek ilyen helyzetben?


Köszönöm!



2017. dec. 2. 18:12
 1/4 anonim válasza:
15%
Jaj nekem meg vízálló telefon kellene de nincs pénzem :"((((
2017. dec. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én a helyedben azt tenném, hogy elhívnám valahova, mert személyesen kérdeznél meg tőle valamit. Ha belemegy, és találkoztok, akkor a beszélgetés alatt próbáld megfogni a kezét. Ha tényleg tetszel neki, akkor nem fog ellökni, ha megfogod a kezét.
2017. dec. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"de azt mondta, hogy túl fiatal vagyok hozzá"

Ennyit erről.


Én ezt tenném:

Mivel azt mondta, túl fiatal vagyok hozzá, úgyis állnék hozzá. Nagyon közeli lennék, kedves, utána amikor már nagyon közel állunk egymáshoz megmutatnám ahogy hajtok más csajokra, ilyenek. Majd ha ez miatt szomorú lenne, előadnám, hogy azt mondta ő túl fiatal hozzám, szóval úgy gondoltam esélytelen.

Ezek után saját magát hibáztatná hogy ilyeneket mondott, annak ellenére hogy szeretett volna velem lenni. Ebből pedig tanulni fog, és a következő fiúnál nem fog hazudozni, hanem az érzelmeire jobban hallgat, mielőtt bármit mondana.


Érezhet irántad valamit. De ezt úgy fogja elő adni, mintha barátkozási szándéka lenne. Ha pedig ezért közeledsz felé jobban, megint elmondja, hogy csak barátkozni akart.

2017. dec. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eddigi életem nagyrészét felnőttek között töltöttem, dolgozok rendszeresen, terveim vannak amiket szeretnék megvalósítani. 18 évesen jogosítvánnyal illetve saját autóval rendelkezem.. Elég érettnek érzem magam és túlzásnak tartom hogy "túl fiatal" 2 év miatt.. Gondolkodtam én is hogy elhívom valahova, de nem sok ötletem van. Utoljára arra gondoltam hogy áthívom hozzánk (most pár hónapra egyedül vagyok itthon, így nem tudnának bezavarni) eszünk valamit, filmezünk egyet vagy bármi.. Vagy először sok lenne hazavinni? :D
2017. dec. 2. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!