Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom miért fogdos egyfoly...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért fogdos egyfolytában?

Figyelt kérdés
Eleve nagyon nem szeretem, ha fogdos, mert en eleg reg ota atletizalok es ilyen 11-12 eves koromban megkaptam olyanokat a fiu osztalytarsaimtol, hogy de jo seggem van es akkor ez nagyon rosszul esett. Mindig csesztettek a fenekemmel, hallottam amikor rolam beszeltek vagy lattam amikor vegigneztek a folyoson. Sok baratnom azt mondta hogy oruljek neki de nekem valmiert annyira rossz erzes hogy az emberek csak ugy megnezhetik es nem is kell nekik hozza engedely. A barátommal 1 eve vagyunk egyutt es nagyon szeretem de egyszeruen nem birom elviselni hogyha fogdossa a fenekemet, pedig nagyon sokszor csinalja. Ha hosszab ideig megolelem akkor egy ido utan oda teved a keze de amúgy altalaban csak akkor zavar nagyon ha ezt az utcan csinalja vagy bárhol ahol vannak masok is. Mar nagyon nagyon nagyon sokszor beszeltunk errol de a vegen mindig arra jutunk hogy igazabol egyutt vagyunk es szeretjük egymást es ennek nem kene problémának lennie. Most voltunk egy buliban nem reg es alltam es beszelgettem par baratnommel es hátulról mögém jott es ugy belemarkolt a fenekembe hogy rendesen megijedtem tole. A mellemet szerencsere nem fogdossa csak otthon de a fenekemet mindig mindenhol es nem csak az hogy rateszi a kezet hanem rendesen ket kezzel fogdossa es nagyon rosszul erzem magam olyankor. Velem van a baj? 16L
2019. jún. 23. 13:57
1 2
 1/16 anonim válasza:
41%
Veled. Ahhoz engedély kell hogy megnézzék a segged? Fú te.
2019. jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
49%
Férfiak vagyunk :D ez van, nekünk ez kell
2019. jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Elso neked nagyon jo a szovegertesed. Nekem eleve az elvvel van a bajom, hogy a ferfiak csak ugy megnezegethetik a noket, mintha ez jarna nekik.
2019. jún. 23. 14:03
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
10-ből 9 férfi ilyen, ezzel meg kell barátkoznod. Hidd el sok lány örülne ha formás segge lehetne és az lenne a legnagyobb problémája hogy megbámulják.
2019. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
36%

Igen, a nőknek meg úgy csak jár hogy megnézhetik a jóképű férfiakat?

Hát micsoda világot élünk? Aztmindenitháteznemigaz.

Nem baj, mire eléred a 30 éves kort, kislányból nő leszel!

2019. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%

"Nekem eleve az elvvel van a bajom,"

Hát akkor az a te bajod. A barátod remélhetőleg elmenekül tőled egy idő után.


A férfiak nézik és gyönyörködnek a szép nőkben.

Ilyen a világ.

2019. jún. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%
A Te fejedben kéne helyre tenniba dolgokat.
2019. jún. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%

Addig örülj amíg fogdossa.Szereti minden porcikádat,ennyi az egész.Ha meg ráadásul formás is,akkor még inkább tetszik neki,és jó érzés neki.Ne ilyen görcsösen fogd fel.Senkit nem érdekel,ha utcán csinálja.

Az,hogy mások megnéznek,az megint csak egyfajta dicséret neked.

2019. jún. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Koszonom az utolsónak, o volt az egyetlen ertelmes valaszado
2019. jún. 23. 16:35
 10/16 anonim válasza:
47%
Vannak bajok.... nem kicsik!
2019. jún. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!