Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tényleg rosszat csináltam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rosszat csináltam?

Figyelt kérdés

Életem első kapcsolata, friss még, alig 1 hónapos. Ma viberen beszélgettünk barátnőmmel, kérdezte, ment egy kis viccelődés, majd kérdezte, hogy holnap át tudok e menni. Mondtam neki, hogy nem mert segítenem kell itthon, elég sok a munkánk. Mondta, hogy ha akkor sajnálja, de egyedül eszi meg a fagyit amit nekünk vett és egyedül nézi meg a filmet amit együtt terveztünk megnézni. Mindezt persze szmájlikkal, viccelődve. Én erre ennyit írtam, h "Na elmész a... :D" Mire totál kiakadt, hogy én, hogy írhatok neki ilyet, ő nem a haverom és lehet mi nem illünk össze stb. Én teljesen le vagyok döbbenve, mert egyrészt ki sem írtam a végét, másrészt a szövegkörnyezetből adódóan, hogy ő is viccelődött előtte, alap, hogy ez csak egy vicc. Most tényleg én vagyok a bunkó szemét, vagy ő reagálja túl?

16f/16l



2019. jún. 23. 18:21
 1/7 anonim válasza:
100%
Hát, az én barátnőm is szereti túlreagálni a dolgokat :D kérj tole bocsánatot, mas eselyed nincs :D 17f
2019. jún. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Na ez a baj az üzenetben beszélgetéssel.Sosem lehet tudni,milyen hangsúlyban mondja a beszélgetőpartner,sosem látod az igazi reakcióját,minden teljesen félreérthetővé válik,szerencsétlenebb esetben rosszul van értelmezve.

Jelen esetben is írhatta a barátnőd viccesen,de lehet “megsértődve”írta így szarkasztikusan.A te üzeneted pedig így virtuálisan még inkább nehezen értelmezhető.Lehet egy szemtől szembeni beszélgetés alatt lehet úgy mondani hogy ne legyen durva,de így nem tudja a lány,hogy te ezt hogy írtad.

2019. jún. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, szöveges üzenetben nem látod a másikat, félreérthetőbb minden. De ezért vannak a szmájlik. Most ha komolyan gondolom, nem rakok nevetős szmájlit a végére, és kiírom az egészet, nem harapom el a végét. Sztem tök egyértelmű volt az üzenetem komolytalansága. Meg hát banyek, ennyire önérzetes legyen valaki, hogy ennyitől fölkapja a vizet? Nem az anyjába küldtem el. Én még ilyet nem láttam.
2019. jún. 23. 18:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Túl reagálta a csaj ,ráadásul egyértelmű hogy hülyülésből írtad neki .

16/l

2019. jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát fogsz még látni! Ennél különbet is!

Hát, most elvállik valójában szeretett e. Meg tud e bocsájtani.

F

2019. jún. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Oh, ez még nem is vészes pedig. Hidd el, vannak sokkal sokkal durvább esetek. :D Ilyenek ezek a lányok, főleg fiatalon. Kérj tőle bocsánatot, különben halálra vagy ítélve. Sajnos sokszor fölöslegesen reagálnak túl dolgokat. :D
2019. jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 CFB ***** válasza:

4-esnek es 6-osnak teljes mertekben igaza van


En meg annyit tennek hozza, hogy sajnos vannak olyan emberek, akik tul hisztisek, nem ertik a poent, vagy akar tul fiatalok hozza (arra gondolok, hogy mondjuk bem talalkozott meg ilyennel, hozza kell szoktatni)

2019. jún. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!