Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom az exét szereti még?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom az exét szereti még?

Figyelt kérdés
A barátom 4 hónapja szakított az exével. Mi 2 hónapja vagyunk együtt. Sokszor mondja mennyivel jobb velem lenni mint vele volt. A napokban észrevettem hogy bekövette az exét instagramon és kedvelte a képét is. Szóltam neki hogy ez nekem rosszul esik és bánt de semmitsem reagált rá. Úgy értem nem követte ki meg semmi inkább terelte a témát. Szerintetek érez még valamit iránta?

2019. jún. 25. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt csak úgy tudod meg ha beszélsz vele

Ha nem reagál rá is egy reakció

Nyilván letagadná de ha figyelmes vagy akkor ki tudod analizálni hogy mi a helyzet abból ahogy mondja

De mint már mondtam ha nem reagál is egy reakció

Ha én nagyon szeretek valakit és halál szerelmes vagyok belé akkor nem követem be az exem és még csak nem is foglalkozom vele mert annyira szerelmes vagyok a jelenlegi valakibe hogy nem érdekel a régi valaki

2019. jún. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!