Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek összejöjjek így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöjjek így vele vagy zárjam le még most az elején?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy még sosem volt barátom. Sosem csókolóztam senkivel és úgy kb semmi tapasztalatom nincsen. Voltak "udvarlóim" de egy-két találka után az összeset lezártam mert nem akartam semmit tőlük és nagyon féltem, hogy megbántom őket. Most van egy srác(21) akivel találkozgatunk. Tetszik, nem közömbös. Viszont nem tudom.. úgy érzem nem lenne tartós a kapcsolatunk ha esetleg összejönnénk. Sőt egyenesen félek tőle. Attól, hogy egyszer bárkivel is legyen kapcsolatom. Úgy érzem soha nem tudnék összejönni senkivel még akkor sem ha tetszik az illető. Ijesztő lenne számomra..túl sok lenne, túl nagy kötöttség úgy érzem. Ugyanakkor vágyom is rá, hogy végre megtapasztaljam azt, hogy milyen csókolózni meg úgy alapból, hogy milyen egy ilyen kapcsolat. De ez így megérné? Lehet hosszútávon mindketten csak szívnánk vele. :/ de az is lehet, hogy velem van valami baj..hogy ez tökre nem normális és, hogy emiatt vagyok még mindig szingli és tapasztalatlan. Mit tudnék kezdeni ezzel az egésszel szerintetek?

18/L

Ui: azért írtam a "tini párkapcsolatokba", mert még nem érzem magamat felnőttnek .-.



2019. jan. 21. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Messze is vagy a felnőttől valóban.
2019. jan. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatlan vagy, ezért félsz a kapcsolattól. Az a te döntésed, hogy megtapasztalod, hogy milyen egy szerelem, vagy vársz vele. Én is voltam ilyen helyzetben és vártam. Később annyiban volt rossz, hogy bár nagyon jó volt az első szerelmem, de egy kis bugris voltam. 24/F
2019. jan. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha tetszik neked a srác, akkor ismerkedj vele!


Ismered vagy nem?

2019. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne mondd el így az elején.

Kb a 3. Randi után

2019. jan. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Túl komplikálod. 18 évesen nem kell túlságodsan hosszan tartó kapcsolatokra számítani mert ilyenkor mindenki változnik és elég gyorsa, bele értve téged is. Attól, hogy most ezt gondolod más fogsz majd ha egy valakit már intimebben is megismersz. Adj magadna egy esélyt és majd meglátod. A világ nem dől össze ha kipróbálsz új dolgokat és kitudja idővel majd találhatsz valakit akivel passzolni fogotok. Egy biztos a sok találgatás tévhiteket szül. Abból pedig nem jutsz egyről e kettőre .
2019. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem te erre még nem vagy felkészülve. Én a helyedben még várnék a dologgal.. Mióta ismered a fiút?
2019. jan. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!