Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti csináltatok ilyen ‘cseret’...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti csináltatok ilyen ‘cseret’ a párotokkal?

Figyelt kérdés

Csere alatt most telefon cserét értek

Szóval egy X ideig (mondjuk 1-2 óra) telefont cseréltek és mindketten belenézhettek a másik telefonjaba (már ha akartok), azt nézhettek, amit akartok, esetleg annyi kikötéssel, hogy a hívásait nem vehetitek fel és üzenetre se valaszolhattok

Megbiznatok ennyire a párotokban, hogy odaadjatok neki a telefonotokat?

Vagy azért előtte letorolnetek ezt-azt róla?



2019. júl. 9. 13:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha cserélni nem is szoktunk, de nekem jobb készülékem van mint barátnőmnek.


Az ő arca is bevan olvastatva az én telefonomba így bármikor feloldhatja és nézegethet mémeket az instámon stb.


Nincs mit rejtegetnem a barátaim pedig ismeri. Ha beleles az üzeneteimbe mert nagy a kísértés a telefonommal a kezében akkor a szíve joga. Engem sosem háborított fel ez a dolog annyira mint ahogy itt páran felhördültek.

2019. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Annyian írjatok hogy nem, de igazából szerintem ez is mint minden más emberfuggo. Engem pl nem érdekelne ha megnézné a telefonom a tudtom nélkül. Ennek a telefonos dolognak nem tulajdonítok nagy jelentőséget.

Mi folyton használjuk egymás telefonját, de csak játékok miatt.

Ha valami olyat akarnék megnézni akkor szolnék neki. Szerintem ebben nincs semmi.

2019. júl. 10. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Synesztro ***** válasza:
31/F. Én nem is igazán értem a kérdést. Mármint helyesbítek, persze felfogtam, hogy mire irányul, ill. mi a célja, de én nem nevezem páromnak azt a személyt, akinél ez problémaként vetül fel. Mind2 őnk telójába be van jelentkezve a másik, laptopokban mind2 őnk jelszavai stb. szintúgy. Ha ő akar, vagy én akarnék spontán a saját telómról, laptopomról is megtehetném ezt. Bár mondjuk nálunk erre sincs szükség, egyszerűen nincs olyan, amit ne mondanánk el 1másnak, ha őt randira próbálja valaki hívni arról is tudok, a múlt nap én 1dül mentem el buliba, vagy 3 csajjal végig dumáltam az estét, hazaértem, és elmondtam neki. Ha ebből bármi patália kerekedett volna, akkor a kapcsolat meg is érett a pusztulásra.:S
2019. júl. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!