Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti féltékenyek vagytok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdfgh1 kérdése:

Ti féltékenyek vagytok?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy ti féltékenyek vagytok ha a barátnőtök öleléssel köszön a haverjainak?
2019. júl. 9. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Lány vagyok, de hidd el, hogy ezért nem kell féltékenynek lenned, egy ölelésben semmi sincs, vagy ha bizonyos embereknél zavar, akkor azt vele beszéld meg. Teljesen természetes, hogy egy ölelést ad a barátainak szerintem.
2019. júl. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1Köszönöm az ÉRTELMES választ!!!
2019. júl. 9. 23:45
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Ha már a szerelmem, akkor csak őt akarom ölelgetni, nem? Lehet, én vagyok a zakkant. Bár, akkor sem érzek késztetést, hogy másokat öleljek és nem is fogok.

Nyugtatás képpen pedig: Mindenki tegye úgy, ahogy jónak találja. Úgyis minden ember más. Nincs szabály.

2019. júl. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagyok féltékeny, ilyen apróságokon én nem parázok semmit.
2019. júl. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én féltékeny típus vagyok úgyhogy engem zavarna.
2019. júl. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem speciel zavarna. Főleg mert tudom nekem mi zajlódik le az agyamban egy lány(olyan lány aki bejön) megölelése közben, ha a barátom ha nem. Valószínűleg ugyanez történik a "barátja" agyában is.
2019. júl. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igaz lány vagyok,de egy vélemény:

Ha csak köszönéskor egy-egy rövidebb ölelés,az szerintem belefér,gyakori ez a köszönési forma.

Ha gyakran,hosszabb ölelések is előfordulhat,az adhat okot féltékenységre.

2019. júl. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

engem az zavarna, ha valami jöttment fsz azt hinné, hogy majd ő jól tulajdonol engem, és jól megszabja kihez érhetek hozzá és kihez nem (meg mennyire lehet rövid a szoknyám, élénk a sminkem, bármilyen a hajam, mit szabad likeolnom és követnem...)

ha te vagy a fiú, legyél már kedves nemsggfejnek lenni, ha te vagy a lány, húzz el ettől az irányításmániás baromtól

2019. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 Én vagyok a fiú és ez csak egy szimpla kérdés volt nem kell ezért le harapni a fejem!!!!
2019. júl. 10. 23:26
 10/11 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, de csak azt tudom mondani, hogy engem zavarna ha a barátom egy másik lányt ölelgetne még ha csak barátok is. én mindig ugy voltam ezzel , hogy csak olyat teszek (másokkal is) amit ha én visszakapok nem zavar. én sem ölelgetek más fiukat, és a barátom se más lányokat :) de ki hogy van ezzel, az már más kérdés
2019. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!