Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen a legjobb fiú barát?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a legjobb fiú barát?

Figyelt kérdés

Első sorban lányok véleményére lennék kiváncsi,hogy ők milyennek gondolják a számukra legkedvesebbnek nevezhető fiú BARÁTOT.Kialakulóban van kapcsolatom egy fiúval,de már van pasim.Mégis nagyon kedvesen és aranyosan viselkedik velem.

18/L



2019. júl. 17. 23:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Sajnálom, de véleményem szerint fiú-lány barátság nem létezik. Az egyik fél mindig többet érez a másik iránt. Még ha egy ideig húzod a dolgot akkor is lehet, később belédszeret. 19/L
2019. júl. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg egy igen nagy hülyeség ez az "egyik fél úgyis bele szeret a másikba" dolog. Akárhogy is nézzük van,hogy mindketten egymásba szeretnek és van ahol egyik érez valamit,a másik nem, és úgy ahogy van aki nem érez semmit a másik iránt úgy megeshetik,hogy egyik fél sem szeret bele a másikba. Nehéz elmagyarázni, de aki egy cseppet logikusan gondolkozik az megérti.


Kis korom óta (lassan 13 éve) vagyunk legjobb barátok, mindketten 16 évesek vagyunk és soha se kedveltük egymást több mint barátság szintjén. A barátságunk olyan volt leginkább mint egy testvéri kapcsolat : mindent elmondunk egymásnak, szekáljuk néha egymást, segítünk ahol tudunk és mindig őszinték vagyunk. Ő meg már többször is kijelentte,hogy nem vagyok az esete,sőt 1 éve barátnője is van,mégsem hanyagol engem,és a barántnőjét se zavarja a kapcsolatunk, mert egyszerűen csak barátok vagyunk és jól tudja tartani az egyensúlyt a csaja és köztem. Sokszor kikéri a véleményemet ha ajándékot akar venni a lánynak, vagy ha elszeretné valahova vinni őt. Szóval ja, mintha testvérek lennénk. És nincs olyan szabály,hogy az egyik muszáj bele szeressen a másikba, mert gondolj bele, ha én nem tudok belé szeretni neki se muszáj, ha ő nem szerelmes belém akkor most nem fogok azért is bele zúgni.

2019. júl. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első akkora egy baromság :D

Az ilyen fajta hozzáállás mindig abból fakad,hogy MÁR AZ ELEJÉN többet akar a másik, de először "jajj legyünk csak barátok,,

Az ilyen fiú lány barátságok érdekek, arra megy ki az elejétől kezdődően hogy legyen valami több.


Igen, van fiú-lány barátság :)

Az én legjobb barátom ellenkező nemű, 7 éve ismerjük egymást. Mielőtt valamelyik nagyokos nekem állna:

-Nem dugott meg, és nem is fog.

-Sosem néztünk szerelmi értelemben egymásra,nem is tervezünk, köszönjük szépen.

-Nem meleg egyikünk sem.


Ritka az őszinte, igaz fiú-lány barátság, de ha megtalálod a másik feled ezen a téren, akkor többet fog érni mint a világ összes barátnője. A titka az őszinteség, és hogy tisztában legyél azzal,hogy most járni akarsz az illetővel vagy barátkozni.

Sokan itt k**ják el :")


18/L

2019. júl. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok:

Az ,hogy kinek mi a tökéletes barát az egy relatív dolog.

Van akinek az tetszik ha halálra babusagatják és ölelgetik, lelkiznek naphosszat, van akinek az őszinteség a legfontosabb.

Én személy szerint:

-Őszinteség nagyon fontos. Igazi barátságban nincsenek titkok, gátlások. Ha úgy viselkedek ahogy nem illik nyugodtan közölje velem, ha történik valami fontos mondja el.

- Közös dolgok: Legyen az zene, Öltözködés, Hobbi, de legyen valami. Nehezebben jövök ki a teljesen más ízléssel rendelkező emberekkel. Nem ítélek el senkit, Isten ments. Szimplán könnyebben megnyílok olyan embernek akivel van valami közös dolgunk.

-Ha velem beszél tegye le azt a retkes telefont. Nem mondom hogy meredt szemmel bámuljon a beszélgetés végéig, de ha valami komoly témáról beszélünk akkor ne likeolgasson videókat instagramon.


A külső meg aztán tényleg nem fontos semmilyen emberi kapcsolatban. Aki azt gondolja hogy bármennyire is számít annak a médie beszívta az agyát.


Ha szereted a pasidat, nem hagyod ott egy-két bók miatt. Ha úgy érzed hogy a másikkal boldogabb lennél, akkor se csald meg a párodat,legyen annyi gerinc benned hogy előbb szakítasz. De semmiképpen se játsz két pályán egyszerre, neked sem esne jól,undorító dolog és a karma az nagy úr..

2019. júl. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
72%

Fiúbarát akkor is fiúbarát, ha beteszi :D

L

2019. júl. 18. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem van fiú lány barátság. Nekem van barátom és van legjobb fiú barátom is. És miattam ők ketten is jóba lettek. Mondjuk a legjobb barátság már általános 5 osztály óta tart, sosem jártunk, se kavartunk, de mindig nagyon jóban voltunk. Gimiben is osztálytársam volt. Azóta is összejárunk, nincs is olyan közeli és jó lány barátnőm akiben megbízok, inkább csak ő.
2019. júl. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is igaz, hogy ha egy fiú és egy lány nagyon nagyon közel kerül egymáshoz lelkileg, akkor az nem sokáig lesz csak barátság. Ne haragudj, hogy fiúként irok, de tapasztaltam. Általában lányokkal jobban kijövök, a legtöbb barátom lány. Két kapcsolatom volt eddig, mind a kettő úgy, hogy egy lánnyal legjobb barátok lettünk, nagyon egyhúron pendültünk, általában én kezdtem el előbb többet érezni, majd néhány hónappal később a másik is. Sajnos párkapcsolatként már egyik se működött úgy, ahogy kellett volna, így mindkettőnek vége lett. Kár volt két nagyon jó barátságot tönkretenni emiatt. Szerintem a kulcsszó az elvárások. Amíg barátok voltunk, mindketten szabadok voltunk, nem volt baj, ha beszélek más lányokkal is, mert nem volt féltékeny, nem volt baj, ha néha titkolózott előttem, nem volt baj ha lemondja a találkozónkat mert most az egyik barátnőjével menne valahova, stb. Összefoglalva, a párkapcsolat egy érzékenyebb kapcsolat, és teljesen különböző énekeket hozzá elő belőletek, mint egy barátság. Nem mondom hogy feltétlenül rossz legjobb baráttal összejönni, de eddig nekem nem jött be. Az biztos, hogy egy párkapcsolatban már máshogy nézel a másikra és semmi nem fog ugyanúgy működni mint egy barátságban. Szerintem ha jól működik a kapcsolatod a pasiddal, ne tedd tönkre se azt, se ezt a jó barátságot.
2019. júl. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 vagyok, *különböző éneteket
2019. júl. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%

Nos, szerintem sincs fiú-lány barátság. Kivétel egy esetben: ha nagyon fiatalkortól barátok (bár még erre is láttam példát). Másik ami lehet, hogy mindenkinek mást jelent a barátság. Nos, én ezalatt a komolyra gondolok, ahol mindent megoszthatsz a másikkal.

2 igazi fiúbarátom volt. Több évig semmi, de semmi gond sem volt. Én is hittem, hogy van fiú lány barátság, hülyének gondoltam azokat, akik szerint nincs. Pedig igazuk volt/van. Az egyik fiú belém szeretett. (Évek után!) A másik “barátomnál” meg én kezdtem el többet érezni (szintén évek után, az elején tetszeni se tetszett).

Persze így is lehet folytatni egy barátságot. De az már nem igazi barátság ahova ilyen érzelmek is beleférnek.

Szóval ahol ez műkődik, ott vagy nem lépett fel még ez az érzés vagy már elmúlt (de újból felléphet). Vagy elnyomja az a bizonyos fél.

2019. júl. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Papucs112 ***** válasza:
76%
Nekem van egy legjobb fiú barátom, de úgy legjobb hogy a fiúk közül a legjobb. Nagyon jól kijövünk, mert hasonló a gondolkodásunk és az érdeklődési körünk. Megérti ha valami bajom van, nem beszél feleslegesen. Nem szólja meg, ha mondjuk nem írok vissza, és legfőbbképpen nagyon értelmes. És nem tetszünk egymásnak mert velem vitatta meg a lányos dolgait, nekem pedig van barátom :). De szerintem mindenki érzi ha hasonszőrű valakivel ^^
2019. júl. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!