Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Legjobb barátnőm nemképes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátnőm nemképes leszállni barátomról és a családjáról?

Figyelt kérdés
Lassan 5 hónapja vagyok együtt barátommal és igazából az elején még tűrtem ezt de nagyon elegem lett belőle.Barátnőm egyfolytában ráir minden hülyeség miatt barátomra holott tőlem is simán megkérdezhetné.Komolyan nem telik el úgy pár nap hogy ne irkálnának.Az a gáz hogy barátnőm már nem is szól róla hogy ráir vagy mit irt neki.Múltkor is lemondott engem barátomnak a sárga földig és ezt is csak tőle tudtam meg egy hétre rá.Programokat szervez közösen úgy hogy nekem csak akkor szól már amikor mennének.A családjához is simán átmegy mintha odatartozna már vagy ezer éve holott alig ismerik egymást.Tanácstalan vagyok már mert beszélgettem barátommal erről és ő aztmondta ne aggódja rajta ennyit viszont barátnőm nyiltan felvállalja hogy neki tetszik ő.Aztán lehet csak én parázok rá nagyon erre az egészre.

2019. júl. 11. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"beszélgettem barátommal erről és ő aztmondta ne aggódja rajta ennyit"

Az van, hogy ha akarná, leállítaná. De nem akarja! Élvezi, gondolom a szimpátia kölcsönös...

2019. júl. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Minek ellenség az embernek, ha ilyen barátnője és pasija van? Annyira cukik, szerintem még fel is fognak kérni téged, hogy legyél az egyik tanú az esküvőjükön.
2019. júl. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem csak a barátnő a hibás az a helyzet...

A barátod miért nem állítja le? Miért ír vissza neki?

2019. júl. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A barátod pedig még el is megy vele programokra kettesben?!

Nemcsak a “barátnő” miatt aggódnék

2019. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy közeli lánybarátom, NAGYON hasonló helyzetben van, szinte ugyanez. Ha hallgatsz rám, nem fogod eltűrni és nem leszel olyan mint a lánybarátom, aki hónapok óta tűri ezt és szenved a fiúja meg a barátnője miatt...

Beszélgessél el komolyan erről a barátoddal először. Ha terel, tagad, akkor b4szd ki mindkettőt.

2019. júl. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Papucs112 ***** válasza:
Az ilyen ember nem barát, ez undorító. Én a helyedben úgy kiosztanám mindkettőt, mint a kártyát. Ne hagyd, hogy hülyére vegyenek, állj ki magadért! Ha pedig a barátod terel, akkor sz4rd le mindkettőt és keress normális IQ szinttel rendelkező embereket.
2019. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!