Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak hogy ne szakítso...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne szakítson a barátom velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy probléma adódott a barátommal(17) és velem(17).

Nos,mindkettőnknek elég rossz nyara van eddig,ő teljesen elfoglalt és stresszes volt mert dolgozik,én pedig nem voltam a legjobb passzban,enyhén depressziós voltam,kaptam a környezetemtől az ívet. A munkája miatt egy hónapja majdnem nem is láttuk egymást. És a dolgok így mentek,mindketten stresszesek voltunk,és messegeren beszélgettünk,igaz nem sokat mert fáradt volt,de beszélgettünk estefele egy keveset,teljesen normálisan meg minden. Viszont én a depresszióm miatt teljesen elzártam magam mindenki elől,és eltűntem egy picit.ezután be is lázasodtam,és 3 napig teljesen sehova sem léptem fel,és neki sem írtam...Szóval szó nélkül csak eltűntem...:/ Ő pedig naponta irkált hogy hogy-hogy nem írok,stb. És tegnap ráírt barátnőmre és elkérte a telefonszámom(új telefonja lett) és azonnal felhívott engem.Én erre felkeltem,és rögtön írtam neki hogy szia ne haragudj stb. Ő erre elég rideg volt,és írta hogy haragszik rám egy kicsit...utána pedig hogy igazából nem harag,erre írta hogy igazából átgondolta a dolgokat velünk kapcsolatban és mindegy majd megbeszéljük. Én erre nagyon megijedtem és bepánikoltam,és megkérdeztem hogy negatív-e és írta hogy igen...Szóval nem tudom hogy szakítani akar-e...mert ez nem volt nagy dolog,de mégis tudom hogy hibás vagyok mert nem kellett volna ellöknöm őt magamtól,a stressz és a munkája ellenére is ott volt nekem amikor tudott. És elhiszem ha emiatt eltávolodott tőlem,nem is láttuk egymást alig egy hónapja,és én is ellöktem őt,elhanyagoltam és magamba zárkóztam. Szóval gondolom az a baja hogy nagyon rosszul érintette őt ez és rosszul esett neki,ezért kezdett el ilyeneken gondolkozni. De szerintem szeret,mert aggódott is értem,szóval szerintem csak a fájdalom miatt viselkedik ilyen ridegen...Na meg nem tolerálja a gyengeséget,ideálja a határozott és erős nő,és ez szerintem megbolygatta az elképzeléseit. Ezért kérem a ti segítségeteket hogy mégis mit csináljak,szeretem őt és nem akarom elveszíteni...Tervezek neki írni egy kis szöveget ahol őszintén leírok mindent és bocsánatot kérek tőle stb. Nagyon köszönöm előre a válaszokat!:(



2019. júl. 18. 09:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és még: Teljesen normális volt előtte,akkor lett rideg amikor írtam neki. Szerintem nagyon szarul esett ez neki hogy csak úgy felbukkantam 3 nap után és elintéztem egy ne haragudj-al...Hibás voltam,de szeretném jóvá tenni szóval kérlek segítsetek :(
2019. júl. 18. 09:21
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
pedig ezzel a szakítással hidd el, jól járnál. Azért, mert valaki három napig nem keres így kiborulni... + annyit nem megérteni, hogy lebetegedsz... meg hogy kialakul egyfajta depresszió, és erre sem figyel oda, szóval szerintem hagyni kéne
2019. júl. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Én is kiakadnék ha szó nélkül eltűnne a párom. Elvégre szeret vagy mi,szóval annyi legyen benne, hogy fontosnak tartja hogy jelezzen magáról.
2019. júl. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem en is pipa lennek, ha a baratom/bnom nem birna annyit kisajtolni magabol h bocsi, beteg vagyok. Ez kb egy sms vagy egy rovid hivas. Ha ennyire nem erdekelt, akkor nem is szereted.
2019. júl. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Anélkül, hogy bármelyikőtökben is a hibát keresném, én is azt javaslom, hogy szakítsatok. Nem tűnik komoly kapcsolatnak az, ahol egy hónapig nem találkoztok, plusz találkozáson kívül is ilyen gyér a kommunikáció. Valószínűleg ő is érzi ezt, a 3 napos eltűnés pedig csak az utolsó szög volt a kapcsolat koporsójába, önmagában ez nem lenne szakító ok.
2019. júl. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Én azt nem értem, hogy a barátnődtől kéri el a telefonszámod.
2019. júl. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmi baj sincs, kérdező. Majd az ötödik-hatodik kapcsolatra megtanuljátok, mi fér bele, és mi nem. Senki sem születik úgy, hogy ezt tudja, mindenkinek tanulnia kell. Csak vannak szerelmek, amik kibírják ezeket a botladozó lépéseket, és vannak, amelyek nem. Ez nem fogja kibírni.

60F

2019. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!