Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom nagyon játékfüggő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon játékfüggő lett, és alig foglalkozik velem. Ha szólok neki ideges lesz, olyan mintha nem is érdekelném már. És ha szólok neki ki van akadva. Mit csináljak, hagyjam majd megunja?

Figyelt kérdés
2019. júl. 2. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, arra várhatsz, nem fogja megunni.

Ha egyszer függő, akkor nem tudsz sok mindent tenni.

Mutasd meg neki, hogy a veled töltött idő jobb, mint a gép előtt görnyedés, jöjjön rá, hogy jobb vagy mint bármelyik játék!


Amúgy mivel játszik?

2019. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Játék alatt számítógépes játékra gondolsz? Ha ideges is miatta, akkor egyértelműen gépfüggő. Akkor szokott erőszakossá válni az ember. Szerintem élvezd ki a kapcsolatot amíg csak lehet aztán keress más pasit. Ez sose fog elmúlni. Az én párom eleinte nem játszott aztán ahogy elhozta hozzánk a gépét azóta megint függő lett....ez 3 éve tart....azóta dolgozik már de még így is a gép előtt ül én meg az ágyból nyomom a telefonozást, mert nem hajlandó közös programot végezni. Nyugi nem fog ez nálam se sokáig tartani, mert nekem elég volt belőle. Még közösen enni is alig tudunk, mert könyörögni kell neki.
2019. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Egyszerű, hagyd el, abból majd tanul, vagy nem, akkor meg legalább már te nem pazarlod rá az életed és energiád, te csak jól járhatsz, lényeg ha elhagyod tartsd is magad a dologhoz,szakíts meg minden kapcsolatot vele, először azért adj egy ultimátumot mint pl.: ha nem mutatod változás jelét 1 hónapon belül(vagy amennyi időt te adni akarsz neki) akkor útjaink szétválnak. Amúgy valszeg te csak egy köztes móka vagy amíg a q-ra vár, ha neked ez így jó (tekintve hogy feltetted a kérdést valszeg nem) akkor maradj vele, ha nem akkor csak magadnak csinálsz bajt ha velemaradsz.
2019. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Elèg nagy butaságot ìrtal kettes
2019. júl. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es, miért lenne butaság? Tudom milyen egy gépfüggő pasi. Eleve a függőségek agresszivitással párosulnak. Ezt nem én találtam ki, olvass utána. Testvérem is gépfüggő volt úgyhogy már 2 személy is vam akivel így éltem. Mind a kettő megkeserítette az életem. Az egyik miatt még mai napig szenvedek. Ha egy nőt nem érdekli a gépezés meg a számítógépes játékok, akkor jobban jár ha másik pasit keres, mert hosszú távon csak mérgezi a kapcsolatot. Párom testvére 40 éves elmúlt és ő is gépfüggő, emiatt az élettársa szintén szenved ahogy én is a párom játékfüggősége miatt.
2019. júl. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
az én pasim 5 éve ilyen és nem unja...
2019. júl. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mennyi idősek vagytok, mert, ha 25 alatt akkor majd megunja, ha fölötte akkor mivel azt írtad, hogy nagyon rossz a helyzet szerintem nektek terápia kéne.
2021. júl. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!