Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az ugye nem gáz hogy engedem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ugye nem gáz hogy engedem a barátomnak hogy megfogja a fenekem? 16/L

Figyelt kérdés
Osszejottem egy fiúval pár napja de csak attól kezdve lett hivatalos. Amúgy már előtte egy hónappal elkezdodott köztünk a dolog és csókolóztunk meg ilyenek viszont nem feküdtem le vele mert azt még nem akarom és ezt a tudtára is adtam. Az gáz hogyha engedtem neki hogy megfogja a fenekem? Nem akarom hogy egy olcsó kis ribinek higyjen.
2019. júl. 20. 00:48
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Pedig az vagy, egy utca széli ringyó
2019. júl. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
K*rv* gáz, főként ha ennyire friss a kapcsolat.
2019. júl. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

Hát ha jó a segged akkor nehéz megállni, hogy ne fogja meg. Viccet félretéve, egyébként nem mondanám gáznak ha igaz szeretet van köztetek és nem érdekkapcsolat... De ne add magad olcsón. Mindennek megvan a helye és ideje. Ha meg mások előtt nyilvánosan fogdossa na ott már lehetnek gondok. :D

17f

2019. júl. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
44%

Nem fog olcsó kis ribinek hinni, az biztos, viszont nőnek sem. Hamar talál valakit, akin azt fog meg, amit akar, és együtt fognak röhögni azon a hülye kékharisnyán, aki kellette magát, mint valami hercegnő. (Ez lennél te.)


Mit akarsz ettől a sráctól? Fusson utánad, de ne érintsen? Na, az nem fog menni. Nem lehet elhúzni egy férfi előtt a mézesmadzagot, aztán a kezére csapni. Vagy odaadod magad, vagy nem, de ezt a modoroskodást felejtsd el, mert hamar elterjed rólad, hogy egy frigid liba vagy.

2019. júl. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem fog annak hinni,és szerintem egyáltalán nem gáz.Egy fenék tapiban semmi extra nincs.
2019. júl. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Az első kettő és a negyedik író vajon mit érzett??

Nem gáz ne agyalj ilyen hülyeségen.

2019. júl. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6%
Micsoda probléma húha megfogták a feneked......menj aludj
2019. júl. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Barátnőm 14, én 15, amikor 3 hete együtt voltunk már engedte 🍑 , mikor ratetem a kezem még furán se nézett, ettől nem leszel kisebb a szemébe, se ribi
2019. júl. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!