Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen ruhát vegyek fel az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhát vegyek fel az első randimra? 16/F

Figyelt kérdés

Tisza partra mennénk sétálni, viszont nemtudom hogy mit kellene felvennem, Bermudákba szoktam inkább járni, de nem hiszem hogy ez megfelelő lenne egy randira..

Valami hosszú farmerre gondoltam, de nemtudom hogy milyet kellene vennem és honnan :/

vékony srác vagyok amuugy💁🏻‍♀️

Valaki tudna adni 1-2 tippet?😬


2019. júl. 27. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Díszmagyart
2019. júl. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
85%
farmer és póló, mindig jó :)
2019. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Az jo meg hozza egy ing vagy akar egy polo!vigyel pulcsit is,hatha hideg lesz,de inkabb elobb nezd meg az idojarast!Azert is jo ha viszel pulcsit,mert oda tudod adni a lanynak ha fazik!:DSok sikert a randihoz,szurkolok!!
2019. júl. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :))
2019. júl. 28. 13:06
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Farmer, ing, laza, csíkos jöhet, nem fontos az ünneplő. A cipő tisztaságára ügyelj.
2019. júl. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!