Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék randizni egy Külföld...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék randizni egy Külföldi lánnyal mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Az probléma ,hogy Ő Németországban lakik. Nagyjából 5 óra az út a jelenlegi lakhelyemtől autóval. Viszonylag kiegyensúlyozott kapcsolatban állunk, egy internetes társkeresőn ismertem meg kb. Fél éve .Nagyon félénk lányról van szó ezért nem akarom ,hogy azt higgye ,hogy csak arra a bizonyos dologra kell.Próbáltam kideríteni tőle ,hogy bennem is többet lát egy barátnál, de viszont kikerülte a témát akárhányszor felhoztam. Hasonló az érdeklődésünk is, és azonos a látásmódunk. Szerintetek inkább maradjunk csak barátok ezzel a lánnyal vagy több is lehet a dologban?

#első randi #randizás #Tá kapcsolat
2019. júl. 21. 01:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sprechen sie Deutsch? Es ist sehr wichtig zu einer Partnerschaft.
2019. júl. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem beszélek németül de viszont mind a ketten kiválóan beszélünk angolul
2019. júl. 21. 02:52
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Felejtös,szerintem távkapcsolat nem müködik,föleg fiatalon nem.
2019. júl. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Előző válaszolóhoz szólnék elsősorban :)

Nem lehet így általánosítani, hogy a távkapcsolat nem működik. Személyfüggő, hogy kinek mennyi fér bele, ki mennyit lát a másikban, és látja-e annyira különlegesnek a másik felet, hogy bevállalja ezt.

20 éves vagyok, és 15 évesen ismertem meg a páromat interneten, 800 km volt közöttünk, gyerekként meg mégnehezebb volt megoldani a találkákat, hiszen egy gyerek nem mehet 800 km-t kedvére. Idővel egyre többet találkoztunk, komolyabb lett a kapcsolatunk és lassan egy éve együtt élünk. :)

Rengeteg embernek nem működik, és egy idő után az érzések egyszerűen meghalnak, van aki nem bírja hosszútávon, ez van. De nem mindenhol ez a helyzet.

A kérdezőhöz pedig: Szerintem ne vallasd őt, a félénk emberek még akkorsem mutatják ki olyan könnyen az érzéseiket, amikor valami nagyon erős érzelemről van szó, mert nagyon zárkózottak, adj neki időt, meg fog nyílni.

És egy tanács: a távkapcsolatba csak akkor érdemes belemenni, ha tényleg látsz benne valami olyan különlegeset, amit senki másban a környezetedben. És ha be tudod vállalni azt, hogy picit nagyobb áldozatokat hozol, hogy láthassátok egymást. Rizikós, de megoldható.

Viszont én további sok sikert kívánok neked a lányhoz, remélem minden összejön úgy, ahogy tervezted :)

2019. júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!