Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti tényleg vevők...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti tényleg vevők vagytok arra ha egy srác csak úgy rátok ír? 7

Figyelt kérdés
De most komolyan. Ilyenkor tényleg bejön ez? Sok spanom nőzött már be így. Egyszer poénból ráírtam és ette a szavaim. Nem is értem, nekem égne a pofám ha napi 3 emberre írnék rá és valamelyik csak bejön.

#Facebook #insta #tudjaahalal
2019. okt. 6. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

😂😂

nem, mert vagy a mellemrol ker kepet, vagy o kuld a farkarol. Isten tudja, minek. Szerinted?

2019. okt. 7. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Én nagyon nem :D mindig jön a sok sziázás, aztán megy a decline. Attól még, hogy szingli vagyok, nem vagyok nyitott "udvarlókra" (bár mikor kapcsolatban voltam, akkor is próbáltak rám írni, csak sokkal kevesebben)
2019. okt. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mert én arra gondolok, hogy tuti 15 lányra ráírt, aztán majd valamelyik csak bejön. Én szeretem, ha valaki tényleg velem akar megismerkedni, nemcsak úgy akar valakit, aki bárkivel pótolható.

De ha valaki úgy ír, hogy pl. valahol látott, tehát van valami alapja a dolognak, akkor az más, az tetszik, hogy vette a fáradtságot, hogy megkeressen.

2019. okt. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szingliként anno örültem, hogy nem ír rám senki, meg most sem, bár nincs kint már a profilképem sehol. Akadt néha bepróbálkozó, de inkább külföldiek. Mindet ignoráltam.
2019. okt. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, utálok neten ismerkedni és az sem szimpi, ha élőben ezer éve ismerjük egymást, de nem szólna hozzám egy szót sem, csak írogat (ha ott kezdi, de aztán élőben is bátrabb lesz, az más, rendben van, de csak a chaten nagyszájúnak lenni sztem ciki). Az meg a másik, hogy honnan tudjam, hogy nem írt rá még 30 másik csajra, aztán várja, hogy bejöjjön pár? Utána mindegyikkel randizik, végül választ. Hát hogyne. Mi ez már, tisztára mint ezek a celebek feleséget keresnek-műsorok.

Egyébként ne légy úgy eltelve magadtól, hogy jajj, rád kattant a csaj. Csomóan szórakoznak ám közülük is azzal, hogy incselkednek, flörtölgetnek, adják a lovat a srác alá, aztán mikor már akár csak egy személyes találkozóról lenne szó, rögtön visszavesznek. Ne feledd, hogy a neten bárki írhat bármit.

2019. okt. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha a ráírás után beindul a beszélgetés, akár poénosan és nem csak a "Szia, mizu, hol laksz, mi a hobbid, küldj képet" megy akkor ja, vevő vagyok.
2019. okt. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6tal értek egyet

Vagy ha a fiú tetszik (látásból ismerem) akkor főleg

2019. okt. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én igen
2019. okt. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Eltelve magamtól?:D Utánna nap rámírt és még utánna 1 héttel is. Meg sem néztem az üzenetet. Nem vagyok az a tipus aki ráirogat mindenkire, nekem az ego fontosabb mint az hogy füzzem a fél várost.
2019. okt. 8. 00:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem. Neked a becsületed nagyobb, mint az egod. Az egosok fűzik fel az egész várost.
2019. okt. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!