Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, lányok! Ti mit kerestek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyenszépnapod! kérdése:

Fiúk, lányok! Ti mit kerestek egy fiúban/lányban? Mi az ami eldönti hogy randiztok vele, vagy nem?

Figyelt kérdés

Külső, belső tulajdonságok, amik fontosak szánotokra


Légyszi kort és nemet is írjatok


16 L



2019. okt. 24. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

vagy bejön vagy nem.

Senkinél sincs olyan hogy ha ilyen meg olyan lennél akkor bejönnél.

A kisugárzás fogja meg az embert , aztán ax agyad eldönti hogy kell e vagy nem, nem az ember dönt.

2019. okt. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Olvas-e. Komolyan.


Aki nem tud felsorolni legalább 10 könyvet, amiket saját szórakoztatására olvasott, már esélytelen.

2019. okt. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 gbor02 ***** válasza:
61%

Külsőleg: legyen szép az arca

Belsőben: ne legyen nagyon hülye (mm tudásban) és az se gond ha életvidám

Nekem ennyi. Ha van közös téma az meg már csak a cseresznye a hab tetején :)

2019. okt. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Második kérlek vegyél el!

Amúgy legyen művelt, vicces, magabiztos legyenek céljai. Külső elvárásaim nincsennek nagyon szeretem ha valakinek zöld a szeme. De ezeknek az ellentéte is lehet kb. ha megvan benne az a plusz ami miatt felkelti az érdeklődésem.

17/L

2019. okt. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Mit keresek egy fiúban? Életcélt :D Illetve nem ártana ha nem csak biológiailag lennének tökei.

Volt már olyan fiúval dolgom aki abszolút nem volt az esetem de azzal hogy idegenként oda mert jönni,nem is érdekelt hogy amúgy nem hozzá hasonló fiúk érdekelnek.

Férfit szeretnék nem kisfiút :(

16/l

2019. okt. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Először is ne lehyen igénytelen! Legyen jó humora, legyen kedves, udvarias. Nekem az is fontos hogyan beszél...nem bírom ha valaki mindig káromkodik...ja és legyen inteligens
2019. okt. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok....16/L
2019. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Érezzem azt hogy mellette az életem elölre halad nem egyhelyben toporog vagy hárál. Tudjon segíteni ha gond van és engedje hogy én segítsek ha szüksége van rá. Legyen életképes és nem árt ha van egy eleg nagy baráti köre és hobbija(i)


17/l

2019. okt. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én fiatal koromban mindig a farkamat kerestem a szép lányokban. És láss csodát, általában meg is találtam. :-))
2019. okt. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!