Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Folyamatosan szemezünk a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan szemezünk a sráccal, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Helo helo sziasztok. Na segitseget szeretnek kerni. Van a suliban egy srac akivel folyamatosan szemezek. Szeptember elso heten vettem eszre eloszor, hogy nez. Azota folyamatosan szemezunk, ha hattal all nekem akkor is hatraforul, ramnez. Nagyon sokszor ram mosolyog, es volt , hogy egyszer ram huzta a szemoldoket. Marmint tudjatok nem flegman, hanem ilyen "mizu" szemoldokhuzas. Aztan mondom rairok mar mert mondom ezzel valamit kezdeni kene. Megekerdeztem tole, hogy mi olyan erdekes rajtam hogy ennyire kell nezni es kozolte velem hogy azt se tudja ki vagyok. Offff. Azota nem talalkoztam vele de szerintetek mit kene csinalnom? Mondanam, hogy oke inkabb hagyom de nem tudom mert tudjatok lanyok UGY nez ram es igy ah nem tudom segitsen valaki. Fiuk is valaki ha a srac helyebe lennetek ti miert csinalnatok ezt, es lanyok ti mit csinalnatok a helyembe?:(

2019. nov. 29. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ez volt az első kérdés, amit feltettél neki, az elég szar bolt
2019. nov. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom, de ha nekem bejönnél nem ezt írtam volna vissza vagy nem így.
2019. dec. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!