Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác, és lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, és lehet hogy én is neki, hogy kellene lépnem hogy valahogy jobban a tudtára adjam hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Van egy társaságunk és néha mindketten ott vagyunk,sajnos nem túl sűrűn.Én előszőr bekövettem instagramon aztán ő is engem.Utána volt egy kisebb összejövetel pár szót szóltunk egymáshoz aztán meg bejelölt facebookon.Minden héten van foci ahol játszik és oda is mindig elmegyünk a barátnőmmel,szóval már ez is ilyen tudtára adás.És néha tényleg szologatunk egymásnak pár szót de ennyi.Mit kellene tenni/tennem,hogy valahogy tudja a dolgokat vagy lépjen valamit.Én nem tudom még mit léphetnék.
2018. máj. 18. 00:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik, csak csináld azt, amit a lányok egyébként is szoktak ilyen állapotban.. :D Szemezz vele néha, keresd a tekintetét, figyelj arra amit mond, mutass kis érdeklődést, legyél nyitott felé, esetleg ha tudod hogy találkozol vele aznap, akkor öltözz kicsit csinosabb ruhába. Gondolom ez ilyen ősrégi genetikai kód, de nekem pl a felsorolt dolgok után egyértelműen rokonszenvesebb egy lány. Olyan kis aranyosak tudtok olyankor lenni. :D
2018. máj. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!