Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Na szóval kb 100kmre lakunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na szóval kb 100kmre lakunk egymastol megeri távkapcsolatot fenntartani? 50kmet utaznánk mindketten! Vélemények? Általában 2 hetente 3 hetente talizunk

Figyelt kérdés
Tali
2019. dec. 7. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ahogy ti érzitek plusz korfüggő ez és a kapcsolat hossza se mindegy.
2019. dec. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi régen hetente egyszer találkoztunk. Én tanultam/tanulók ő pedig dolgozott/dolgozik. Köztünk nem volt/van 100km. Most hetente általában két három napot vagyunk együtt.

Én bírom, mármint sokszor hiányzik de mivel szeretem így kibírom. Ezt csak te tudod eldönteni hogy szükséged van e rá vagy sem. Szereted e vagy nem?

2019. dec. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem vállalnék be ekkora távolságot, a távkapcsolat minden csak normális kapcsolat nem, városomon kivül nem keresek párt, maximum ha vki ott dolgozik vagy tanul és majdnem mindennap tudunk találkozni. De az hogy utazzak rendszeresen és akkor is hetente 1-szer találkozás szerintem nem az igazi hosszutávon
2019. dec. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fejenként 50 km az nem sok, de hogy csak 2-3 hetente látnátok egymást az már necces. Szerintem ez irdatlanul kevés, telefonálással meg chateléssel nem lehet rendesen megismerni egymást és emiatt nem mennék bele, nem a távolság miatt.
2019. dec. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mikor 300km volt köztem és a barátnőm között akkor tudtunk így találkozni.

100km az semmi. Milyen a közlekedés?? Busz, vonat??

Elképzelhető ugye hogy bajosabb a dolog. De 100km akár egy óra is lehet vonattal. Oda vissza 2 óra az meg semmi. De van olyan is mikor 100km az egy nap.

2019. dec. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de kb250km vonattal 2,5 óra. 100km az maximum 1 óra út távolsági busszal/vonattal.


Ha nektek nem ér meg a napjaitokból 2 óra utat akkor ne is kezdjetek bele :D


Én pesti vagyok és városon belül megyek ennyit barátnőmhöz btw.

2019. dec. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát figyu, nekem egyszer volt barátnőm ~70km távolságban is, ez most nyáron volt. De mi nem 2-3 hetente találkoztunk hanem hetente többsztör... Vagy én mentem el motorral vagy ő jött el busszal. Nálam sok hátránya volt, pl benzinköltség (nem azért mert sajnáltam az útra hanem mert sokat evett a motorom ahhoz hogy heti 2-3x átmenjek hozzá) valamint előfordult olyan hogy átmentem és összevesztem vele, és leléceltem haza ittasan motorral, na az szép kör volt. lényeg az hogy sztem annyira nem vészes távolság de nem feltétlen vállalnám be bárkiért egy ilyen kapcsolatot.
2019. dec. 8. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100km, az bocsi, de semmi :D ha jol megvagytok akkor probaljatok meg! 2-3 honap utan ugyis kiderul hogy mennyire mukodik.
2019. dec. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!