Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne vele csinálnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne vele csinálnom?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki egyértelműen csak szórakozik velem, beígérgeti, hogy majd találkozunk, aztán sosem lesz belőle semmi, és valószínűleg rajtam kívül még csomó csajt fűz. Le kéne tiltanom, vagy mit kezdjek szerencsétlennel?🤦🏽‍♀️

2019. dec. 26. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen megkellene szakítanod vele minden kapcsolatot, tehát a letiltás kiváló lehetőség.
2019. dec. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még le se kell tiltanod. Írd meg neki, hogy bocsi, de nem szeretnél vele többet levelezni, utána ne írj neki többet.
2019. dec. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
73%
Nekem is volt egy hasonló srác, hat évig húztuk-nyúztuk, aztán végre idén lezártam a témát. Eleinte nehéz, de hosszútávon mindenképpen megéri kizárni az életetből. Sok sikert! :)
2019. dec. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Vagy a srác hiszi azt hogy te jarkalsz meg vagy 10 pasival, meg jatszod az elérhetetlent... bocsi csak én pont így vagyok most egy lánnyal:/
2019. dec. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem akar tőled a büdös ég világon semmit. Magadat áltatod, ha az ellenkezőjét hiszed egy kicsit is. Egyszerűen ne foglalkozz vele. Ne ír neki, ne válaszolj neki, de azt se írd, hogy akkor most innentől kezdve nem írok ... nézz át rajta.
2019. dec. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!