Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyire ciki, ha a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki, ha a lány akivel randizok már csókolózott és nekem vele lehetne az első csókom? Mit kéne csinálnom? Hogyan kezeljem az Ügyet? Baj, ha aggódom ez miatt? Ő ezt nem tudja. Vagy túlparázom? Én 17F, ő 16L.

Figyelt kérdés

#szerelem #randizás csók lány
2016. jún. 23. 22:56
 1/3 anonim válasza:

Túlparázod, magától jön a dolog, nyugodj meg :)

Ha elkezded, kezdeményezel, akkor rájössz hogy nem kellett volna idegeskedned :)

18/l

2016. jún. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia:) Ne gondolkodj ezen.. Tudod van egy mondásom.. Minél jobban szeretsz valakit,annál jobban csókolsz.

Ha igazán szereted,ne agyald túl,jönni fog;)

2016. jún. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a dolgokat erezni kell. Mindenki izgul az elso csoknal en is attol feltem, hogy nem fogom tudni, hogy kell, de folosleges volt, mert minden igy megy, szex stb is. Erezni kell, es tudni fogod hogy kell.
2016. jún. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!