Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez totál off? Elhívtam randira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez totál off? Elhívtam randira egy csajt és nem adott egyértelmű választ (nyilván) szerintetek teljesen offos ha azt irta hogy az adott időpont nem jó de idejétől függően lehet

Figyelt kérdés
2020. jan. 7. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
lehet, hogy tényleg nem jó neki
2020. jan. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, lehet hogy hogy csak nem ért rá. Próbálj meg vele megbeszélni egy új időpontot, viszont ha az sem jó neki és nem is ajánl fel egy másik alkalmat akkor viszont hagyd.
2020. jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 thinktank válasza:
100%

lehet, hogy tényleg nem ér rá. ajánlj fel még egy-két időpontot, vagy kérdezd meg, hogy mikor lenne jó neki.


ha akar veled találkozni, meg fogja oldani, hogy valamikor legyen rá ideje.


ha ezek után se ad egyértelmű választ, akkor nem akar találkozni.

2020. jan. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát jah.

Céges megbeszélésre szoktak így válaszolni

2020. jan. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gyuri1945 ***** válasza:
Szerintem engedd el. Ha ő is szívesen találkozna veled, akkor úgy is felajánlott volna már egy alternatívát. Egy lány, aki kíváncsi rád, biztosan nem hagyna lógva egy ilyen kérdésben.
2020. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-össel egyetértek...

El kell hagyni, ha azt mondja, "majd ha ráérek" az 99%-ban lekoptatás. :/

2020. jan. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!