Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha élőben nagyon jól elvagyunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha élőben nagyon jól elvagyunk a csajjal, de chaten alig csinál valamit, az nem jelent egyből gondot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először is leszögezem, hogy 100%-ig extrovertált személyiség vagyok, élő beszédben vagyok magabiztos, a Messengert kizárólag kiegészítésre használom.


Csak sokszor bizonytalan leszek. Például ha nagyon jól elpoénkodunk a csajjal élőben, látom rajta, hogy egymásra hangolódunk, megbeszéljük, hogy majd összeülünk, belemegy, minden, megbeszéljük, hogy majd ír, amikor neki jó.

Viszont chaten alig csinál valamit, és ez meg elbizonytalanítja az embert, hogy akkor most tényleg érdeklem-e.


Még egyszer mondom, tényleg nem az a chatelős, hanem a beszélgetős fajta vagyok, csak nem tudom, mennyire gond, ha ugyan élőben nagyon jól elvagyunk, chaten alig méltat valamire, nem szól szinte semmit...


Szerintetek ez nem feltétlenül gond?



2020. jan. 23. 16:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Mi van pl. hogyha élőben megbeszéljük, hogy összeülünk, belemegy, látom rajta, hogy nagyon jól kijövünk, megállapodunk, hogy majd ír, ha neki jó. És ha mégsem ír, az mit jelent?
2020. jan. 23. 16:40
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj,na :D . Nem kell ebből ügyet csinálni. Valakinek meg az élő beszéd esik nehezére, írásban meg könnyedén elvan akárkivel. Ki mihez van szokva :D nehogy már ez akadályt jelentsen neked. 50 éve nem volt chatelés,mégis itt vagyunk
2020. jan. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze, nekem nem jelentős a chat, csak sokan mondják, hogy akkor akkor érdekli az ember a csajt, ha mindkét szférában rendesen lehet kommunikációt létesíteni.
2020. jan. 23. 16:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy te introvertált :D akkor elnne közös témátok fb-n is...
2020. jan. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez fura, nálunk ez pont fordítva van. Chaten órákon keresztül elbeszélgetünk bármiről, de tényleg bármiről. Ha pedig találkozunk, nehezen találjuk meg a közös hangot és inkább csak hétköznapi témákról beszélünk.
2020. jan. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan így vagyok én is mint te kérdező! online van nem ír vissza vagy ép hogy, azt mondja tanul el foglalt meg mi egyéb...
2020. jan. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen ember típusok. Én is jobb szeretek élőben beszélgetni. Interneten ha chatelek akkor csak a lényegt írom le. Mellesleg gondolj bele. Mi a fontosabb neked, ha előben vagy interneten csevegsz vele. És jogosan gondolod akérdést de nem hiszem, hogy ebben az esetben aggódni kéne.
2020. jan. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!