Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek testileg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek testileg a lányhoz?

Figyelt kérdés
Ha már megvan az összhang, a kémia a jó hangulat és már ő is arra vár, hogy lakapjam. De tudom, hogy abból hamar szex lenne, szóval nem akarom egyből lesmárolni, úgy, hogy még nem nagyon érintettem meg. Ártatlan, romantikus érintésekre gondoltam. Haj piszkálás, derék ölelés, simogatás stb. Ezeket milyen helyzetekben és hogy alkalmazzam? Remélem érthető amit írtam és tudom elég gyerekes a kérdés, de ebben tényleg nem vagyok jó.
2020. márc. 23. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden csókolózásból kell szexnek lennie.
2020. márc. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, általában nem kellene. Főleg ebben a korban.
2020. márc. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
A csók után nem kötelező szexelni...
2020. márc. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Egyszerű: amikor érzed. Egy férfi/fiú érzi az ilyet, mit-hogyan-mikor-miként-hol.
2020. márc. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1. nem feltétlenül lesz a csókból mindig szex

2. a #4 válaszoló jól írja



hány éves vagy?

2020. márc. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
18 vagyok. Tudom, hogy nem lesz mindig szex, de köztünk az lenne, abban biztos vagyok. De mindegy is, nem ez a kérdés, hanem tényleg csak a fizikai átmenet érdekelne "a soha nem értem még hozzá" és a csók között. Vagy nincs is ilyen?
2020. márc. 24. 07:58
 7/8 anonim válasza:
Hogyan lenne már belőle szex, amikor még megérinteni sem mered?!
2020. márc. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azóta lekaptam minden érintés nélkül, szex lett.
2020. márc. 29. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!