Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ezt ti értitek? Rá írtam egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt ti értitek? Rá írtam egy lányra azt írta hogy nagyon teszet neki amit írtam (szerintem bejotem neki) de nincs kedve most beszélgetni tanalán holnap

Figyelt kérdés

Na most ez volt tegnap ! És még mindig nem írt

Most nekem kéne rá írni??



#Xy csaj #nem ír☹
2020. máj. 4. 15:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Na írt már?

Lerázós dumának tűnik vagy csak történt tényleg valami ami miatt nem akar beszélni. Családi probléma vagy bármi. Várj még kicsit.

2020. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Koszi jó fej vagy nem írt de én se fogok!
2020. máj. 4. 22:15
 13/15 A kérdező kommentje:
De modjuk elérhető szooooval nem tom
2020. máj. 4. 22:16
 14/15 anonim ***** válasza:
Felejtős
2020. máj. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Melus Pelus válasza:

Szerintem kérdezz rá gyengéden és beszéljétek még az ügyet, mert ha úgy cselekedsz, hogy nemtudod a teljesen pontos tényeket akkor lehet, hogy totál elkavarodik az ügy. Lehet, hogy még szeret és amikor elérhető volt akkor épp telefonon zoom- os órája volt vagy mittom én.

A lényeg az, szerintem beszéld még vele és akkor (valószínűleg) egy szív se fog összetörni!

2020. máj. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!