Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tippek első csókra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek első csókra?

Figyelt kérdés

Kérlek ne az legyen,hogy magától jön mert nagyon parázok,hogy mi lesz ha elszúrom és nem lesz jó a srácnak és azért nem fogunk többet beszélni meg ilyenek...

Tényleges “taktikákat” várok amitől jó lehet a csók


2020. máj. 6. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Majd ő irányítani fog, de ezt így nem lehet kokrétan megmondnai, mert mindenki másképp csókol.

Erre nincs tuti taktika, ha érdekelnek a fajták vannak csóktípusú videók, meg filmekben is láthatod hogyan csókolóznak az emberek.

2020. máj. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetoen nem tudod elrontani ha nem kapkodsz, szepen lassan, erzekien.

Tenyleg sok csok tipus van es mindenki mashogy csokol ez majd nalad is kialakul.

Resnyire nyitod a szad es csak ajkakra koncentralsz nem kell egybol kikanalazni a nyelveddel a gigajat, nyelvedet hagyd a szadban ha az elso csokrol van szo.

Nem kell osszenyalazni sem.. fuu de cringe ezt igy leirni

Remelem azert segitettem kicsit

20F

2020. máj. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ő majd irányít, a szád ösztönösen mozogni fog a mozdulatai után. Ezt nem azért mondja mindenki, mert akkora titok, hogy nem szabad elmondani, hanem, mert így van

Ha félsz, jó taktika, ha megiszol egy pohár bort. Attól nem leszel ideges. Elszúrni nem tudod, csak ha arra koncentrálsz, hogy el fogod szúrni.

Jó csókot!

2020. máj. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nemrég volt az első csókom... Tényleg nem kell parázni. Nekem kicsit fura volt, mikor megéreztem a nyelvét a számnál, el is hajoltam. :D Aztán a srác újra felém hajolt és akkor már sikerült. :) Meg is lepődtem, hogy ennyi az egész. Én úgy éreztem elrontottam, viszont a fiú szerint "hihetetlen jó volt".

Nem kell sietni, próbáld lassan, puhán. Összeér a szátok, aztán átdugod a nyelved a szájába. Én zárásként adtam egy puszit a szájára. És lényegében ennyi az egész. :D

Ha gondolod, írj privátban és még próbálok tippet adni. :)

2020. máj. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne vidd tulzasba a dolgot es ne parazz, ha tenyleg bir a srac akkor ennyi miatt nem fog otthagyni. Egyebkent ha elsorol van szo akkor siman belefer h egyutt benaskodjatok;))

Sok sikert!:)

2020. máj. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehetőleg lassan vedd a levegőt, vagy picit tartsd vissza.

Ciki, nem ciki.. én megkérdeztem előtte a barátomat most melyik nyelv megy melyikünk szájába az elsőnél..😂😂 (persze utána is volt hogy kellett, de az elsőnél volt a legfurább) aztán egyből rávágtam hogy ez sz** volt, újra! 😂 a harmadik, negyediknél már okés volt .😅👍🏻

2020. máj. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Irj hogy hogy sikerult!:)
2020. máj. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!