Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Valaki mondana valami chat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki mondana valami chat oldalt, ahol tinik ismerkedhetnek?

Figyelt kérdés
Szeretnék ismerkedni új emberekkel. Valaki segítsen. 🙏

2020. máj. 7. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Insta, facebook stb
2020. máj. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Maximum az anotalkot tudom mondani, de az is olyan, amilyen...
2020. máj. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

RandoChat


Ez egy android alkalmazás, ami anonim... Az üzeneteid megmaradnak a telefonban és egyszerre annyi "random" emberrel beszélgethetsz amennyivel jólesik.

Beállíthatod a neved, a korod, a nemed és tehetsz fel képet magadról.

Beállíthatod milyen nemű és korú embereket keresel.

Persze mint minden ilyen anonim oldal kellő elővigyázatosságot és figyelmességet igényel, mert tele van elmebetegekkel, pedofilokkal és leginkább perverzekkel és hasonlóakkal akik másnak adják ki magukat!


De ha tudsz humoros lenni és nem csak két szót írsz válaszként, na meg ha megvan a kölcsönös bizalom akkor átlehet menni pl. facebook-ra, vagy valami. Persze türelem kell, mert az ilyen helyeken kevés a normális...


(Én személyszerint ismerkedtem meg onnan pár rendes és intelligensnek mondható emberrel akikkel azóta is jóban vagyok, bár ehez jó emberismerőnek kell lenni!)

2020. máj. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm szépen
2020. máj. 7. 16:52
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek a 4essel. Én a páromat onnan ismertem meg lassan fél éve. De tényleg vigyâzni kell.


Egyépként van sok hasonló app de azt hiszem ez a legkezelhetőbb és egész népszerű is.

2020. máj. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán a kik-et tudnám mondani, de 1, az külföldi oldal 2, egyszerre legfeljebb 15 emberrel beszélhetsz anoním módon

3, vigyázni kell, mert ténylegesen tele van beteg emberekkel

Egyébként olyan, mint a 4-es válaszban leírt :)

2020. máj. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Yubo
2020. máj. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Yubo. Olyan, mint a Tinder, csak tiniknek. Telefonos alkalmazás
2020. máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A yubo-t most néztem meg de nincs magyar felülete külföldiekkel meg nem akarok ismerkedni
2020. máj. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De van! Csak be kell állítani, hogy melyik országban szeretnél ismerkedni, ha ez megvan, akkor csak magyarokat fog kidobni
2020. máj. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!