Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit kellene ilyenkor tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene ilyenkor tennem?

Figyelt kérdés

Már 4 napja beszélek egy lánnyal akit neten ismertem meg. Irogatni szoktunk egymásnak este 7-től 11-ig.

A harmadik napi beszélgetésünk végén elhívtam, mivel csak 15kmre lakik tőlem. Ő azt mondta, hogy még jobban megismerne és utánna találkozhatunk.

Mikor hívjam el újra?

Ezen a héten csak pénteken tudnánk találkozni a versenyeim miatt, szóval ha akkor se akar (úgy hogy ezt tudja), akkor hagyjam inkább?


Mellesleg, szerintetek nagy probléma, hogy ő sose kezdeményez beszélgetést, mindig nekem kell ráírnom?

Ez kizárok ok lehet?


Én 19, ő 18



2020. júl. 22. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ez neki picit még korai.

Szerintem én is minimum 1-1,5 hetet még ismerkednék, mielőtt találkozok valakivel. És az első talin, én pl jobban szeretném, ha a fiú jönne hozzám, nem nekem kellene a fiúhoz.


Szerintem várj még egy picit, esetleg kezdjetek el videochatelni, az valamennyivel már személyesebb, mint a sima írogatás.


(Amúgy szerintem nem gond, hogyha mindig te írsz neki, hiszen ha rendesen beszélgettek utána, és látod, hogy aktív a beszélgetések során, akkor van kedve veled beszélni, egyszerűen csak nem kezdeményezős típus.)


17/L

2020. júl. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lena7 ***** válasza:
100%

4 nap az még nagyon kevés (már bocsi).


Én sem mentem volna el. Több idő kell hozzá, hogy ez embernek az "igazi" személyisége megmutatkozzon. Volt olyan srác, akivel az interneten ismerkedtem meg és az elején még tök normális volt, aztán az 1 hét után teljesen megváltozott és nagyon bunkó lett.


Szerintem hagyj neki még egy kis időt. Majd ha már több mint 1 hete beszélgettek, akkor kérdezu rá újra. És ha azt is elutasítja, akkor lehet, hogy nem akar téged közelebbről megismerni


Mindenesetre sok sikert hozzá :)

2020. júl. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annak, hogy nem kezdeményez beszélgetést, sok oka lehet. Én azért nem kezdeményeztem, mikor a barátomat megismertem, mert az előző fiú, aki tetszett, megalázott amiatt, mert "nyomultam" rá. A nyomulás azt jelenti, hogy elsőként írtam neki, illetve kifejeztem, mennyire örülök, mikor ő írt. Akár hasonló is állhat a lány nem kezdeményezésének hátterében, de más is. 4 nap valóban kevés, beszélgessetek még, mielőtt újra elhívod találkozni.
2020. júl. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok és én is mindig megvárom, hogy a férfi kezdeményezzen úgyhogy nem kizáró ok csak még tartózkodó.
2020. júl. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!