Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác felajánlja a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác felajánlja a lánynak a kabátját a hidegben de a lány visszautasítja, azt a fiú úgy értelmezi hogy nincs esélye a lánynál?

Figyelt kérdés
2020. júl. 24. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Gesztustól is függhet, de én nem értelmezném úgy.
2020. júl. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Lehet én vagyok rossz, de én lehet így értelmezném😕
2020. júl. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

2.

Nem te vagy a rossz, csak személyfüggő :) Egyébként is nyár van, nem tűnik túl időszerűnek a kérdés...

2020. júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3.

Bocsi, hogy beleszólok, de nyáron is fázhat az ember

2020. júl. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

4.


Oké, de annyira, hogy kabát kelljen?! :D

2020. júl. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem most nyaron történt az eset. Csak eszembe jutottak ilyen régi pillanatok, és ha erre választ kapok az több mindent is megmagyarázna.:)
2020. júl. 24. 22:06
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azért szoktam visszautasítani, mert nem akarom, hogy beteg legyen a másik. Például koli elé lekisértem haverom cigizni. Ő épületben kabátban járkál, én meg nem, nem volt tervbe, hogy öt percre kimegyünk. De ettől függetlenül nem fogadom el, ha valaki felajánlja a kabátját,nem tudom én több okból kínosan érzem magam tőle. Egyrészt a logikusan nem akarom, hogy a másik fázzon meg, csak mert én valamiért buta voltam felöltözni. A másik ok, hogy nem vagyok egy vékony lány, és na, kellemetlenül érzem magam, ha más rámadja a ruháját, vagy ha én adom kölcsön a kabátom/pulcsim valaki vékonyabbnak akkor is ez van. Jó, látszik, kövér vagyok, de nem akarom a pár másodperces csodálkozást, hogy mennyire más a méretem mint a másiknak...:D


17l

2020. júl. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!