Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy szoktátok ezt megoldani?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktátok ezt megoldani? Mikor mutatjátok be a szülőknek?

Figyelt kérdés
Én ha valakivel ismerkedem, és talira kerül a sor, addig nem engednek el vele, amég be nem muatatom. Viszont ha nem jól sül el, mégsem olyan, mint gondoltam (belsőre) akkor cseszegetnek, hogy jaaj kit hoztál már
2020. júl. 31. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom, hogy még korainak tartom, de ide-oda megyünk, legkésőbb xy időre hazaérek, telefon van nálam.
2020. júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor pár hónapja megmondtam a szüleimnek, hogy beszélgetek egy fiúval, és szeretnék randizni vele, akkor kötötték az ebet a karóhoz, hogy az egyiküknek mindenképpen el kell kísérnie. Azt végül sikerült kiharcolnom, hogy a randin ne legyen velünk, de bemutatnom muszáj volt. Egyébként nem tettem volna, csak jóval később. Felesleges azonnal.
2020. júl. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!