Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randi után nem érzek semmit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után nem érzek semmit?

Figyelt kérdés

Tinderen ismertem meg egy srácot 2 nap beszélgetés után most találkoztunk. Összességében jól éreztem magam, nem volt kínos csend teljesen összeszokottan beszélgettünk. Számomra is fura volt hogy nem volt bennem (kellemes) izgulás. Most viszont nem érzek semmi extrát. Az előző páromnál már attól is “pillangókat éreztem” ha csak rám írt. Nála is kíváncsi vagyok de közel sincs meg az a hűha érzés.

Korai ilyet várni 3-4 nap ismerettség után? Adjak még esélyt a dolognak és találkozzunk még? (ő akarna)



2020. aug. 10. 22:30
 1/5 TheElmorGhost ***** válasza:
Ő akkor nem neked lett ki találva.Énis mentem bele ilyen "pillangók" nélkülibe de végül be láttam hogy hiányzik valami. Boldog vagyok hogy tovább léptem.
2020. aug. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

Ja hagyd ott nyugodtan, ha 1nap után nem vagy szerelmes, akkor semmi értelme...


Istenem

2020. aug. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az előző páromnál 1 nap után is megvolt AZ az érzés ezért furcsa most ez nekem.
2020. aug. 10. 23:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor menj vissza hozzá
2020. aug. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 October15 ***** válasza:

Nekem meg nem kell párkapcsolatban legyek ahhoz, hogy az illetővel való beszélgetés simán helyre bassza a legtrágyább napot / várjam, hogy na majd tudunk beszélni. :D 1. bnőmmel vagy 2 hónapig kerülgettük egymást mire oda jutottunk, hogy okay akkor ez marhára nem barátság lesz. :D


Randizásról beszélünk és nem bárminemű kapcsolatról... :D Nem tökre belefér az ha megint elmész vele valahova? Aztán ha úgy vagy vele hogy jól érzed vele magad de nem akarsz többet hát akkor ez van. Nem arról van szó, hogy fuh ő most tuti a körmét rágja.. :D Lehet hogy ő is jól érezte magát úgyhogy yep jöhet még 1 kör aztán majd elválik.

2020. aug. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!