Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bejön ez a szöveg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejön ez a szöveg a lányoknál?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy tetszik egy lány, látásból ismerem, és ráakarok írni. Nem nagyon találkozom vele, ezért mindenképp interneten van lehetőségem. Hát van egy szövegem, amit legelsőnem írnék, ez a következő: " Szia! Látom, hogy van 80 közös ismerősünk, talán mi is lehetnénk azok, hogy növeljük a Facebook algóját" Aztán erre reagálva valamit, és rátérnék a lényegre, ezzel a szöveggel: "Őszintén,nagyon rég fontolgatom, hogy rád írjak, nem akarok egy kis Facebook-on menősködő selyem fiúnak tűnni, de mivel nem láttam jobb lehetőséget, gondoltam megpróbálom. Nem szerettem volna egy tipikus: "Szia, na mizu?" szöveggel nyitni, hisz ha még nem ismerjük egymást, miért érdekelne, hogy mi újság veled... őszintén, én is megkaptam már párszor, de minek a sok mellébeszélő szöveg, csajozós duma stb. Lényegre térve szimpatikus vagy és szeretném ha ismerkednénk, mondhatnám azt is hogy tetszel, viszont ez csak a külső, ami gyönyörű csalódás is lehet, de erről később még beszélünk..." Na hát ennyi lenne, kíváncsi vagyok lányok véleményére is. Előre is köszi!
2020. aug. 30. 08:58
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Na köszi
2020. aug. 30. 10:02
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olvasni is nagyon kínos volt az egészet. A facebook algoritmusos is borzasztó, de ami utána van selyemfiús rész, meg nem szerettem volna sziamizuval nyitni, úgyhogy sziamuzu, az még rosszabb.

Miért mondaná el hogy mi újság, mikor semmit nem tudsz róla?

Képei alapján kezdj el beszélgetni vele, hátha valahol látszik a hobbija. Pl "szia, azért írok, mert szimpatikusnak tűnsz. Látom szoktál görkorizni, én is nagyon szerettem régen. Neked ez csak hobbi, vagy komolyabban is foglalkozol vele?"

Vagy "láttam, hogy szoktál az xy helyre járni kávézni. Én még sosem voltam ott. Megéri elmenni oda?" és ez egy tuti nyitó lenne, mert ha ír rá valami pozitívat és látod hogy érdeklődik, akkor megkérdezheted, hogy elmenne e veled oda.

2020. aug. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Huhhh, most nagyon elbizonytalanítottatok, dobjam ezt a szöveget?
2020. aug. 30. 10:50
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ezekből a válaszokból (utolso is nagyon jol leirta) mar osszetudsz simán tenni egy jó szöveget
2020. aug. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. aug. 30. 13:04
 16/16 anonim ***** válasza:
72%

Nekem tetszik. Nem érzem kínosnak, bár ez feltehetően azért van, mert én is ilyen szöveggel írnék rá egy szimpatikus fiúra. Egyszerűen nem tudom letudni egy rövid sablonszöveggel, meg mégiscsak egy idegen, nem tudnék "csak úgy" ráírni valami "laza" szöveggel.


De ahogy látom, ezzel a véleménnyel egyedül vagyok, meg elég valószínűtlen, hogy kifogsz egy olyasvalakit, mint én. Az előttem lévők tanácsait követve valószínűleg jobban jársz.

2020. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!