Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzem meg azt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg azt a fiút, aki nekem is, és a barátnőmnek is tetszik?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, akivel pár hónapja lettem jóba, ugyanabba az iskolába járunk, elég hamar szoros barátság alakult ki, nagyon jól elvagyunk, megszerettük egymást. De viszont van egy fiú,aki mindkettőnknek tetszik, (én nem mondtam el neki hogy nekem is tetszik úgyhogy ő ezt nem tudja), viszont az a baj, hogy annak a fiúnak meg valószínűleg a barátnőm tetszik, együtt járnak haza, sokat beszélgetnek, nem rég megtudtam hogy már interneten is. Próbálom neki mondogatni, hogy milyen gáz a srác, rakja barátzónába, hozzá jobbat tudnék elképzelni, remélem hogy hamarosan meg is győzöm erről (persze ezt nem feltűnően csinálom). És közben szeretnék valahogy én közelebb kerülni a fiúhoz, csak még nemtudom hogyan. Igazából azt sem értem miért ő tetszik neki, amikor én szebb vagyok. (igaz mindketten hasonlóan nézünk ki, sokszor testvéreknek is hisznek minket), nagyon feltekeny vagyok, szerintem én lennék való hozzá, nekem jobban járna. Szerintetek mit tegyek? Hogyan kivitelezzem a dolgot? Persze a barátságot is szeretném megtartani.

20/L


2020. okt. 15. 15:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Szoros barátságnak nevezed, hogy elvennéd a barátnőd elől a srácot akivel látszólag kölcsönösek az érzéseik? Inkább örülj hogy boldog, és próbálj túllenni rajta.
2020. okt. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd a barátságot megtartani, akkor miért állsz a barátnőd boldogságának útjába? Gondolod, hogy a srác a barátnőd helyett jobban járna egy olyan lánnyal, mint te, aki képes hazudni és tönkretenni egy kialakuló dolgot? Sem barátnőnek, sem kapcsolatra nem vagy alkalmas. Egód az van bőven, kezdésnek abból vegyél vissza. Talán nem véletlen, hogy nem téged választott. Egyszerűen rossz olvasni, hogy 20 éves létedre ennyire gusztustalanul viselkedsz.
2020. okt. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nem igazán kivitelezhető. Az oké hogy a barátnőd kicsit átgondolja majd mégegyszer hogy össze akar-e jönni vele vagy nem ha te ennyire rossz embernek gondolod a srácot. De a srác ettől függetlenül nem fog téged varázsütésre megszeretni. Plusz ha ennyire szarozod a lánynak a srácot akkor mit mondasz neki ha majd te jössz vele össze?

Eléggé nagy gerinctelenségnek látom, hogy egy nagyon jó barátodat egy fiú miatt képes lennél cserben hagyni. Én azt javaslom ha ennyire zavar a dolog inkább szakítsd meg a kapcsolatot mindkettejükkel és hagyd őket boldognak lenni együtt.

2020. okt. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha lebeszéled a "barátnődet" a srácról és közben te pedig összejössz vele, akkor igazából a "barátságtól" búcsút is inthetsz.

De talán a másik lány jobban is járna, ha kerülné a társaságodat...

2020. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én sztorim ugyanígy kezdődött csak munkahelyen. Volt ott egy nagyon helyes srác aki megtetszett nekem és mint később kiderült a barátnőmnek(akit szintén a munkahelyeden ismertem meg) is. Amint ezt megtudtam a barátnőmnek próbáltam segíteni hogy együtt lehessen a fiúval és akárhányszor beszélgettünk mindig arról beszéltem a srácnak hogy mennyire aranyos meg kedves a barátnőm és utalgattam rá hogy tetszik neki. Az egyik ilyen alkalommal a srác hirtelen odavágta hogy én mennyire csinos vagyok és én nem bírtam ki hogy ne mondjam el hogy nekem is tetszik. Rá következő héten a barátnőm azt mondta hogy úgysem merek bemenni hozzá míg szüneten van így bebizonyítottam neki, hogy dehogynem és bementem hozzá. Beszélgetni szerettem volna, de teljesen ignorált és a barátjával beszélt. Mint később kiderült azért, hogy felkeltse az érdeklődésem. Így lett az, hogy végül elhívott randira és rendesen megismerkedtünk. A barátnőm engem is és őt is rendesen leszidott miatta. Utána hónapokig nem beszéltünk. Később felhívtam és nagyon örült neki. Beszélgettünk és kiderült hogy kapcsolatban van és minden szuperül megy neki. Találkoztunk is és ott is elbeszélgettünk elég jól. Utána viszont hiába írtam neki sosem keresett. A sráccal azóta pedig lassan másfél éve boldog pár vagyunk.
2020. okt. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon undorító amit művelsz, remélem az állítólagos barátnőd hamar átlát majd a dolgon.
2020. okt. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Az ötös válaszolónak nagyon köszönöm, remélem nekem is hasonlóan jól alakulnak majd a dolgok.

A többieknek pedig, szerintem nem undorító dolog amit csinálok, csak rá akarom ébreszteni a barátnőm, hogy a srác nem hozzávaló, hanem inkább hozzám(persze ezt nyilván nem mondom majd neki, nem vagyok ilyen!). Aztán majd megprobálok én közeledni a fiúhoz, ez egyszerű tény, hogy én jobban mutatnék mellette, és valószínűleg valami véletlen folytán nem vett még engem számításba.

2020. okt. 15. 16:27
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ötös válaszoló vagyok. Szerintem félreértetted azt amit írtam. Nyilván nem fogalmaztam meg rendesen a történetet. A lényeg az, hogy az én személyem inkább a barátnőd személyenként szerepel a történetben mintsem a te személyedben. Tudod ha az ember szerelmes és ez viszonozza van, annak aki nem törődik bele és hagyja továbbmenni a dolgot ugyanolyan rossz lesz mint annak a két személynek akit önfejűen szétválaszt. Hidd el később megtalálod majd azt, aki téged szeret. Nem kell ezért elhidegítened magad körül mindenkit.
2020. okt. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
SZERINTED illik hozzád jobban . Ha a srác nem egy csicska akkor nem való egy ilyen kígyóhoz mint te . Felszínés,kétszínű ,beképzelt kígyó vagy nem barátnő ,szégyen....
2020. okt. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
"Véletlen folytán nem vett számításba "Olyan nehéz felfogni ,hogy nem te kellesz neki... keress pszichológust xd
2020. okt. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!