Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmnek tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek tetszik egy fiú, de a fiúnak viszont én tetszek. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akivel nem állunk olyan nagyon közel egymáshoz, de meg tudunk beszélni mindent. Elmondta, hogy tetszik neki egy fiú, de én akkor már rég beszéltem vele. A fiú mondta, hogy tetszem neki, és én is kezdek érzelmeket táplálni iránta. A barátnőmnek azt mondta, hogy nem az esete. A barátnőm azt nem tudja, hogy én tetszem neki. Nem mertem elmondani és nem is tudom mit mondhatnék neki. Kérlek ne kövezzetek meg és írjatok rendes válaszokat:(

2020. márc. 22. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:
97%

Barátnődnek: "Szia! Szeretném tudatni veled, hogy ez a fiú azt mondta, hogy bejövök neki, viszont nekem sem közömbös. De mivel tudom, hogy neked bejön, ezért szerettem volna szólni, hogy nehogy átverve érezd magad."

Kész. Kommunikáljatok már istenem, ne picsogjatok csak, hogy jajjmilesz. Aki meg ezt nem érti meg az nem barátnő. Nem kell senkiről lemondani azért, mert egy nem túl közeli barátnődnek bejön valaki. Az érzelmeket úgysem lehet szabályozni. Viszont lehet normálisan tudatni a másikkal, nem kicseszni vele a háta mögött, ez innentől csak rajtad áll.

2020. márc. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Thispain ***** válasza:
57%
Ha neked tetszik a barátnőd, kész is van az egy ceruzahúzással készült háromszög. Ha ezt még viszonozzátok is egymás felé, akkor a háromszög még egy visszafeleirányú ceruzahúzással is erősödik.
2020. jún. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!