Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzem meg azt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg azt a fiút, aki nekem is, és a barátnőmnek is tetszik?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, akivel pár hónapja lettem jóba, ugyanabba az iskolába járunk, elég hamar szoros barátság alakult ki, nagyon jól elvagyunk, megszerettük egymást. De viszont van egy fiú,aki mindkettőnknek tetszik, (én nem mondtam el neki hogy nekem is tetszik úgyhogy ő ezt nem tudja), viszont az a baj, hogy annak a fiúnak meg valószínűleg a barátnőm tetszik, együtt járnak haza, sokat beszélgetnek, nem rég megtudtam hogy már interneten is. Próbálom neki mondogatni, hogy milyen gáz a srác, rakja barátzónába, hozzá jobbat tudnék elképzelni, remélem hogy hamarosan meg is győzöm erről (persze ezt nem feltűnően csinálom). És közben szeretnék valahogy én közelebb kerülni a fiúhoz, csak még nemtudom hogyan. Igazából azt sem értem miért ő tetszik neki, amikor én szebb vagyok. (igaz mindketten hasonlóan nézünk ki, sokszor testvéreknek is hisznek minket), nagyon feltekeny vagyok, szerintem én lennék való hozzá, nekem jobban járna. Szerintetek mit tegyek? Hogyan kivitelezzem a dolgot? Persze a barátságot is szeretném megtartani.

20/L


2020. okt. 15. 15:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
28%
na, tipikus nő.
2020. okt. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ez hülyeség, ha elég vagány csaj vagy hívd ki a barátnőd egy iszap birkózásra a srác előt, aki győz azé a pasi. Szerintem a pasi ezt simán bevállalná, és ha elég vagány a barátnőd ő is:)
2020. okt. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

szerintem ha neki a barátnőd jobban tetszik, akkor ne próbáld lebeszélni erről


inkább vagy most (ha még nem járnak) próbálj közeledni a fiúhoz, vagy majd ha maguktól megunták egymást, elválnak


azzal mindig is számítanod kell, hogy visszautasít a fiú, vagy hogy a barátságod a lánnyal tönkremegy


de pont ezért ne erőltessed, ha már látod, hogy nagyjából nincs esélyed jelenleg, az csak jobban tönlreteszi az egészet


Sok szerencsét!

2020. okt. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
92%
De ez igen is undorító. Amúgy meg minek neked ez a "barátság" (ez nem nevezhető annak)? Azért akarod a barátságod is mert egy ilyen természetű lánnyal más nem áll szóba?
2020. okt. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem kell neked ez a barátság szerintem :D
2020. dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Jesszus, 20 évesen úgy viselkedsz, mint egy 12 éves. Igenis undorító, hogy manipulálni próbálod a 'barátnődet'.

Egyáltalán nem az ő érdekeit nézed, csak a sajátodat. Ha neked nem tetszene ez a srác, akkor is úgy gondolnád, hogy nem hozzá való?

Egyértelműen látszik, hogy a srácnak ő tetszik. Remélem összejönnek és ráébred a lány, hogy egyáltalán nem vagy barátnak való...

2020. dec. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!