Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi a szokás? A lány hívja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szokás? A lány hívja először a fiút magához vagy a fiú?

Figyelt kérdés

16 évesek vagyunk a szüleinknél lakunk pár hete jöttünk össze és néha szóbakerül hogy majd mi lesz ha a náluk leszünk vagy nálunk de nem tudom hogy ez hogy megy. Azt várja hogy én hívjam át? Meg kb mennyi idő járás után szokás ez?

L



2021. jan. 21. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Ne erőltessétek ha bizonytalanok vagytok:D Nincs erre szabály.
2021. jan. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
98%

Minden fiú örülne neki ha egy csaj áthívná, de szerintem még mindig a csávónak kéne áthívnia vagy legalább felhozni hogy hozzátok menjetek

Mondjuk attól is függ hogy mit akartok csinálni

2021. jan. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Mikor? Akkor, ha ezt már meg tudjátok egymással beszélni. ;)
2021. jan. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem akarunk semmi extrat csak hogy a szuleim megismerjek satobbi. De nektek kb mikor volt? 1 honap? 2? 3?
2021. jan. 21. 23:52
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Mit számít az hogy mikor volt? Kocsiban basz*tunk nem vittük fel egymást. Most boldog vagy?
2021. jan. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Kérdésed és #5 kommented ellentmond egymásnak.

Hogyan ismerik meg őt szüleid, ha te mész a sráchoz?

Pár hetes ismeretség után családi látogatást felvetni nem célszerű.

2021. jan. 22. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, de nehéz vagy...

"Kicsim, arra gondoltam h átjöhetnél ebédelni/vacsizni. A szüleim nagyon meg akarnak ismerni, mit szólsz hozzá?". Aztán ha igent mond megbeszélitek, hogy vasárnap átmegy hozzátok bemutatkozni.

Ugyanez fordítva, majd ha a fiú felanálja, hogy menj át akkor menj át...

Ez lehet egy hét múlva is, de lehet 3 hónap múlva is. Ahogy nektek ez jó, kényelmes. Nincs kőbe vésve, hogy az első randi után számított 21. napon el kell menni, vagy ha nem akkor a kapcsolatod semmit nem ér...

2021. jan. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én öt nappal az "utolsó randink" után ismertem meg a barátom szüleit, ő pedig háron hét után járt nálunk.
2021. jan. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Még jó hogy 16 éves tiniként még a szüleiteknél laktok!

Egyébként édesanyám szavait idézve, "A fiú udvarol, nem a lány!" :D

Szóval szerintem nyugodtan hívd át a srácot, aztán ha már komolyabb a dolog biztos ő is át fog hívni előbb utóbb bemutatni téged a szüleinek.

Sok sikert!:)

2021. jan. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha be akarod mutatni a szüleinek, akkor neked kell elhívni őt, nem? Elég logikus. :D hívd el nyugodtan. Úgyis a pasik udvarolnak, ôk mennek a nok után. Amúgy meg ne csinálj belőle nagy ügyet, megbeszélés szuleiddel, meg mondják mikor jó nekik, felvétel a pasidnak, és athivod. Beszélgettek kicsit utána bementek a szobába.
2021. jan. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!