Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy teljesen jól ment az első randi, a srác is azt mutatja de utána egyszerűen felszívódik?

Figyelt kérdés

Annyira idegesítő, hogy nincs annyi őszinteség a legtöbb srácban, hogy megmondja. Nem bántódnék meg, csak felesleges köröktől kímélnének meg...Az utóbbi időben 2 fiúval is voltam randin. Az egyik csokival köszöntött, nagyon jót beszélgettünk, sétáltunk a hóesésben. Aztán eltűnt és soha többet nem hallottam róla. A másikkal ugyanez a helyzet. Nagyon jól kijöttünk, elvoltunk , megvolt a közös hang. Előtte mindennap beszéltünk sokáig de eltűnt. Egy szót nem kaptam.

Ha külsőre gondoltok: képen ugyanúgy nézek ki mint élőben és nincs probléma velem. Belsőre meg nagyon kedves, vicces, jó hallgatóság, sok minden érdekel, lehet velem beszélni, türelmes vagyok, van tartásom, stb.

Tudom erre a kérdésre nem lehet átfogó választ adni ugyanis sok oka lehet ennek. Mindegyik srácnál más. Csak annyira idegesítő dolog ez.


18/l



2021. jan. 28. 12:00
A kérdező szavazást indított:
Csináltam már ilyet
Velem csináltak ilyet
Inkább megmondom őszintén
25 szavazat
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
A legtöbben ezt csinálják, de ne vedd magadra egyáltalán. Lehet, hogy csak megijednek attól, hogy komolyabbra fordul majd a dolog. Plusz a fiatalok állandó izgalomra vágynak, a kezdeti beszélgetés még izgalmas, az első találkozás is, viszont ha a többi már nem hozza ezt a szintet, akkor ráunnak sajnos.
2021. jan. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos azt vettem észre, hogy sok fiú nem őszinte. Nem vallják be, hogy csak kalandot akarnak, aztán amikor látják, a találkozó hogy nem vagy kapható rá akkor eltűnnek.

Meg azt is tapasztaltam, hogy írásban adják, hogy ők a nagy macsók élőben meg 2 szót nem mernek mondani.

Sajnos velem is volt ilyen, hogy a találkozón adta a szépet és a jót, de aztán eltűnt (elmentünk egy esküvői szalon mellett és még azt is mondta, hogy feleségül vesz 😂 -amit amúgy nem akarok soha, nemhogy egy random idegen sráccal-)


Mennyi idő után szoktál velük találkozni? Lehet az segítene, hogy kicsit hosszabb ideig beszélsz velük online, és ha tudnak várni, akkor talán kiderül, hogy tényleg érdeklődnek-e irántad.

2021. jan. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mindkét srácot fél éve, vagy hónapok óta ismertem, kisebb nagyobb megszakításokkal. Kb 2 hétig tartott míg újra beszéltünk a találkozók előtt. Persze a kettő külön időben volt természetesen nem párhuzamosan. Én már nem tudom, hogy lehet így leszűrni, hogy ki a "normális" mert semmi jelét nem adták annak,hogy arra mennének csak. Az is bennem volt, hogy lehet nem tetszek egyszerűen csak de akkor azt éreztem volna a reakciójukon. Tudom, ez egoistán fog hangzani de nem annak szánom, de a pasik 90%-ának az esete vagyok.
2021. jan. 28. 15:32
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok


Szerintem ne add fel és ne magadban keresd a hibát. Szerintem nagyon beijedtek egy kapcsolat felelősségétől.

Meg fogod találni azt a fiút, akinek te leszel a nagy szerelme és imádni fog benned mindent. Ne pazarold az idődet a szomorkodásra ilyen srácok miatt, mert azt sem érdemlik meg, hiszen annyi sem volt bennük, hogy mondjuk bevallják, hogy mi nem tetszett benned nekik, vagy normálisan közöljék a problémát, ne csak ghostingolljanak.


Én is nagyon szomorú voltam ez után a srác után, napokig magamban kerestem a hibát, pedig még többet is tettem érte mint amit mások csinálnának. Aztán azóta megtaláltam azt, aki úgy szeret ahogy vagyok és meg tudunk mindent beszélni őszintén :)

2021. jan. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Velem is többen csináltak már ilyet, én sem értettem. Volt olyan is, akire aztán pár nappal később ráírtam, hogy mizu vele, de válaszra sem méltatott. Az ilyen emberek miatt nem kell bánkódni, ez a viselkedés őket minősíti, nem téged!

Amúgy tényleg nagyon kevesen mernek őszinték lenni. Nekem volt olyan srác, akinek a 3. randin megmondtam, hogy barátságnál többet nem tudok nyújtani neki, és totál le volt döbbenve azon, hogy én ezt ilyen nyíltan kimondom. Nem is értettem. Szerintem alap, hogy megtisztelem a másikat az őszinteségemmel, de úgy látom, a többség tényleg nem így van vele.

2021. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem olyannal találkoztak, mint akit elképzeltek, de emiatt cseppet se bánkódj!

A párkeresés valóban keresésből áll. Ne csüggedj, hanem folytasd!

Ffi.

2021. jan. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kedves hozzászólásokat! Jól esnek
2021. jan. 28. 17:26
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen fiúkért nem kár. Az ilyen fiúk több lányt hülyítenek egyszerre. Ha egyszer egy férfinak kelleni fogsz és csak te fogsz kelleni, azt mindenféle kétség nélkül érezni fogod. Ahol hónapokig tart eljutni az első randevúig, meg el-eltűnedeznek ismerkedés közben, azokkal a pasikkal nem érdemes foglalkozni.
2021. jan. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%

Rengetegszer csináltam ilyet, és mindíg azért volt mert nem úgy nézett ki képen a csaj mint élőbe. Képen fullos volt, jót dumáltam vele meg minden aztán élőbe meg bányarém volt és menekültem meg tiltottam le.

Nem volt szivem egyiknek se tovább rombolni az önbizalmát ezért tettem így.

18/F

2021. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
#9 és szerinted ez a megoldás? Fordított esetben neked hogy esne? Épp ezzel rombolod amúgy a lányok önbecsülését, nem azzal, ha kulturáltan, udvariasan, intelligensen (!) elmondod, hogy szerinted nem illetek össze.
2021. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!