Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy teljesen jól ment az első randi, a srác is azt mutatja de utána egyszerűen felszívódik?

Figyelt kérdés

Annyira idegesítő, hogy nincs annyi őszinteség a legtöbb srácban, hogy megmondja. Nem bántódnék meg, csak felesleges köröktől kímélnének meg...Az utóbbi időben 2 fiúval is voltam randin. Az egyik csokival köszöntött, nagyon jót beszélgettünk, sétáltunk a hóesésben. Aztán eltűnt és soha többet nem hallottam róla. A másikkal ugyanez a helyzet. Nagyon jól kijöttünk, elvoltunk , megvolt a közös hang. Előtte mindennap beszéltünk sokáig de eltűnt. Egy szót nem kaptam.

Ha külsőre gondoltok: képen ugyanúgy nézek ki mint élőben és nincs probléma velem. Belsőre meg nagyon kedves, vicces, jó hallgatóság, sok minden érdekel, lehet velem beszélni, türelmes vagyok, van tartásom, stb.

Tudom erre a kérdésre nem lehet átfogó választ adni ugyanis sok oka lehet ennek. Mindegyik srácnál más. Csak annyira idegesítő dolog ez.


18/l



2021. jan. 28. 12:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy elő fog kerülni ez a külső. Mivel nem szerkesztem a képeim agyon, én tényleg ugyanúgy nézek ki, szerintem élőben jobban mert érződik a kisugárzásom, hangom meg az vagyok ÉN. Bizonygatni nem fogok semmit, de aki akar annak küldök egy instát privibe.
2021. jan. 28. 21:10
 12/13 anonim ***** válasza:
13%
#9 vagyok, annyira azért nem érdekeltek amugy hogy még el is magyarázzam nekik hosszasan hogy bocsi nem jöttök be nekem. Meg az egyik megtudta hogy van barátnőm aztán azzal fenyegetett hogy elmondja neki hogy én meg akartam csalni stb, mondjuk ki magyaráztam azzal hogy csak barátkozni akartam stb csak azért haragudott barátnőm hogy letagadtam a csajnak hogy együtt vagyok vele xD
2021. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért pontoztátok le a 9-12es válaszoló 18 éves fiút. Nagyon is HASZNOS volt, hogy leírta, milyen fiúktól kell óvakodni.
2021. jan. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!