Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Meg tegyem vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tegyem vagy ne?

Figyelt kérdés
Két honapot jartunk es en szakitottam es el megy amerikaba es soha tobbet nem fogom latni, megbantott es en nem mondtam el hogy pontosan miert vagyok merges ra mert nagyon fajt es nem akartam vele beszelni, most mar megemesztettem a tortenteket es le akarnam irni egy levelbe neki, de szerintem ot mar nem erdekli de nekem ez szerintem egy jo lepes lenne ahoz hogy tovabb lepjek szerintetek ez hulyeseg?

2021. márc. 1. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem hülyeség. Írd meg neki, ha ezzel Neked is könnyebb lesz lezárni a dolgot magadban.
2021. márc. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%
Nyugodtan írd meg neki, neked is könnyebb lesz utána. :D
2021. márc. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!