Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek direkt nem vàlassz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek direkt nem vàlasszol, vagy csak nem làttja az üzit?

Figyelt kérdés
Rövid tartalom: Van egy sràc, akivel màr kiskorom óta jóba vagyok. Èn mindig is többet èreztem irànta, csak ő ezt nem tudja. Ki szerettem volna hívni, hogy elmondhassam neki, meg mostanàban úgysem làttam ès hàt làttni is jó lenne. Írtam is neki egy üzenetet amiben kihívtam, hogy talàlkozzunk. Nem vàlasszolt rà, pedig màr több napja küldtem el az üzenetet. (Ezt messengeren tettem) Új a profilom ès ezen a profilomon mèg nem vagyunk meg egymàsnak, szóval lehet, hogy engedèlykèrèsekbe vagyok, ès azt nem nèzi, de lehet, hogy megnèzte csak nem akar talàlkozni. Szerintetek melyik opció a valószínűbb ebben az esetben?

2021. márc. 10. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
1. fixx
2021. márc. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Amíg nem vagy az ismerőse nem látja.
2021. márc. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
86%

1. Ebben a helyzetben (karantén ha online vagytok akkor az is + bezártság)egy kicsit befordul az ember és nem igazán figyel a környezetére. Sokan elég rossz mentális állapotba kerültek ettől az egésztől, lehet mostanában nincs jó passzba és nem akarja elriasztani maga körül az embereket és ezért inkább most nem ír.

2. Lehet, hogy besokallt, a Messengertől és ezért egy pár napos szünetet tart. (velem is előfordult már)

3. Esetleg nem látja, vagy van valaki az engedélykérések között (nem te) akinek nem akarja látni az üzenetét mert mondjuk sértő ezért nem is lép bele.(de lehet túlkombinálom)

2021. márc. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam borzalmas a messenger, szinte állandóan. Ritka mikor időben kapom meg az üzenetet. Lehet vele is ez van. Nem kell mindig rosszra gondolni 😀
2021. márc. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most újra elolvasva csak megjegyzem; napokat nem szokott késni 🙁😕
2021. márc. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De ismerősnek is jelölted? Számomra nem egyértelmű.
2021. márc. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!