Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon elrontottam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

Lényegében: van egy srác akinek bejövök. Randiztunk egyszer. Túl gyerekes volt és nem tetszett ezért leírtam neki h nem vonzodom hozzá de bírom ugyh loghatunk együtt ha szeretné máskor is.

Nos megtörtént a 2.talalkozo is amit en barati talalkanak szantam mert elvegre tisztaztam vele a dolgot. De a 2. találkozón átölelt én meg visszaöleltem. És többször is.... Lehet nem kellett volna mert azóta meg jobban oda van értem... Én meg csak azért öleltem vissza mert nem akartam megbántani meg alapból ilyen bújós sràcnak tűnik. Én mindenkit akit bírok visszaölelek meg alapból öleléssel köszöntünk egymàsnak de össze jönni nem akarok vele.



2021. márc. 14. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Jegyezzétek meg lányok hogy ilyet nem csinálunk mint a kérdező, oké?
2021. márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
67%

Nem rontottad el.

A srác remélem rájön, hogy mit hibázott, és követketkező lánnyal már kicsit okosabban fog bánni. Pár éve engem is földre vitt hasonló dolgokkal egy lány, megutáltam, de később rájöttem, hogy nem úgy kellett volna hozzáállnom és nem lett volna pofáraesés.

2021. márc. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!