Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha ma ebedre ettem 5 db kfc...

Ha ma ebedre ettem 5 db kfc csirkemellet nagyon elrontottam az egeszseges eletmodom?

Figyelt kérdés

2020. máj. 16. 12:36
 1/7 anonim válasza:
0%
Attól függ, hány éves, milyen nehéz ès milyen magas vagy. Igaz, nem egészséges, de ha nem vagy túl kövér, belefér.
2020. máj. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
165cm/50kg
2020. máj. 16. 13:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egészséges életmódot nem rontottad el, egyébként is rád fér egy kis panír, így is vékony vagy.
2020. máj. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, azért a KFC-ben elvileg(!) tényleg csirkét adnak el neked. Én vega vagyok, de anyu szokott ott enni, és nem zsírosabb, mint az otthoni csirkecomb. Ha kövér is lennél, de nem vagy(!!!), akkor is belefér, hiszen nem nagy adag, amit kapsz.
2020. máj. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kész, véged, tartós tejre már ne költs!
2020. máj. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egészséges életmódba az is beletartozik, hogy néha vannak ilyen jellegű cheat mealjeid, és megtanulod ezeket is kezelni, nem fogod fel kudarcként. Énis sokáig küzdöttem ezzel, ha a héten minden nap egészséges kajákat ettem, majd hétvégén pizzát kívántam, utána nagyon bűntudatom volt, pedig én sem fogyózásból csináltam. De meg kell tanulni ezt is kezelni, és nem úgy felfogni, minta világvége.
2020. máj. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

KFC csirkemellben toronymagasan fehérjéből van a legtöbb.

Fogalmam sincs itt néhány ember miről beszél....

2020. júl. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!