Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne ismerkednem?

Figyelt kérdés

Az az érzésem es tapasztalatom, hogy hosszutavra senkinek nem kellek, mert kulsore atlagos vagyok belülről meg kezdem egy nagy 0nak érezni magam.. Es nem tudom hol es hogyan kene ismerkednem, nem szeretek es nem is szoktam buliba jarni meg hasonló helyekre, egyébként Pécsi vagyok

16l



2019. jún. 12. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
nem kell erőltetni majd jön magától ha eljön az ideje . Mozdulj ki otthonról .
2019. jún. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem kellesz hosszútávra senkinek, mert 16 éves vagy, és ilyenkor még nem hosszú távra akar berendezkedni senki.

Ha valaki pl. szerelmes, akkor persze, elhiszi, hogy majd együtt fogjátok tölteni az egész életet, meg minden, ráadásul mindezt azonnal akarva, ennek ellenére mégsem fogja azonnal megkérni a kezedet, sőt, jó eséllyel nem is fogja, mert mire alkalom lenne rá, már rég szakítotok. Nem olyanok ezek a kamasz szerelmi kapcsolatok, amikre aztán párkapcsolat épül (ami hosszú távú).


Egyébiránt tizenhat éves vagy, minden bizonnyal lesz még bőven kapcsolatod, mire megállapodsz. Idővel úgyis megtanulod, mik azok amiket értékelsz, és mik azok, amikre figyelned kell.

2019. jún. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elsőnek tedd rendbe a belsődet, és ha tenyleg készen leszel rá, úgyis rad talál a szerelem.
2019. jún. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!