Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit tennétek a helyemben a...

Ti mit tennétek a helyemben a barátotokkal?

Figyelt kérdés

2 évig voltam együtt a barátommal. Már egy ideje nem beszéltünk, szünetet kértem, mert másba lettem szerelmes. Most nagyon kavarognak bennem a gondolatok, de valamilyen szinten hiányzik is. Ő az a fajta fiú, aki imád engem, én vagyok neki a minden, kényeztet, elhalmoz ajándékkal, sosem tett semmi rosszat ellenem, úgy elfogad, ahogy van.

Csak a családjával van gond.

Őket úgy utálom, mint a bűnt. Egytől-egyig mindenkit. És sajnos itt kezdődtek el közöttünk is a problémák, amikor kezdtem megelégelni a szülei viselkedését. El is határoztam, hogy én a büdös életben nem akarom őket többet látni, de már az is irritál a páromban, hogyha a szülei vonásait látom benne. Gondolkodtam, hogyha külön költözünk (vagyis ő a szüleitől) akkor javulna-e a helyzet, de félek belemenni, nehogy csak rosszabb helyzetet alakítsak ki magam körül. Sajnos annyira kihatot a szülei utálata a kapcsolatunkra, hogy a végén már beszélgetni se tudtunk, csak én szidtam az anyjáékat nonstop, és se gyereket, se házasságot se semmit nem akarok tőle, a családja miatti példa miatt. Ő ezt mind elfogadta, és csak reméli, hogy idővel változik a véleményem (ami nem fog) és ennek ellenére szeret engem és vár rám.

Én meg nem tudom, hogy van-e igy bármilyen esélye a kapcsolatunknak úgy, hogy még a tudat is felidegesít, hogy a szülei egyáltalán èletben vannak (nem tudnak gyereket nevelni, alkoholisták, szerintük mindenki hülye csak ők az okosak, csórók és minden gazdagnak benyalnak tövig, velem meg úgy viselkedtek mint a kutyával)


2016. febr. 14. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Kíméld inkább meg őt magadtól.
2016. febr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem is értem, mi a kérdés? Másba lettél szerelmes, nem? Akkor miért gondolkozol rajta egyáltalán? Csak azért, mert mindent a popód alá rak, és elhalmoz ajándékokkal? Tényleg nem értem...
2016. febr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nem sok esélyetek van, ha nem tudtok ezen túllépni.

Nekem is vannak bizonyos megnyilvánulásaim amik a szüleimtől rám maradtak és a párom nem igazán díjazza, de én beláttam, hogy igaza van és próbálok leszokni ezekről.

Ha a barátod erre nem képes, akkor nem sok esélyt látok.

23F

2016. febr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Kamu
2016. febr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

mitől kamu? nem kamu ez, csak egy hisztis kislány rinyálása.

remélem, a fiú talál egy sokkkal jobbat. mert akinek az sem elég, hogy valaki a tenyerén hordozza, mindent megkap tőle, szereti, türelmes, az tényleg nem érdemli meg, hogy egy ilyen jó ember őt válassza.

én nem díjaznám, ha a párom állandóan mocskolódna, és ilyeneket kéne hallgatnom, hogy a szüleim miért vannak még életben, miért hasonlítok rájuk, stb.

ez a fiú sokkal jobbat érdemel, mint egy ilyen hálátlan kis dög.

2016. febr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Beteges dolog ennyire utálni kb idegen embereket. Oké, hogy nem jó emberek, sőt, lehet, hogy tényleg utálatosak és gonoszok, de a srác erről miért tehet?

Mondjuk, ha ennyire nem bírsz elvonatkoztatni a családjától, akkor ne kínozzátok egymást, de tudd, hogy mit dobsz el. Nem sokan fognak ennyire szeretni téged, bár nem értem, hogy ez miért számít neked, ha már szerelmes vagy másba.

2016. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

3. vagyok megint.

Hozzá tennem azt is, hogy a problémádra a választ nem itt fogod megtalálni.

Itt mindig mindenki a kérdezőt szidja, mert hát ilyen a magyar ember.

Szerintem ezt együtt kellene megbeszélnetek, viszont abban egyetértek, hogy ez a túlzott gyűlölködés irányodból nem old meg semmit.

2016. febr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

hát eléggé gáz,hogy te költözöl be hozzájuk és még neked áll feljebb, egész nap szidod őket. nem kötelező beköltözni anyósékhoz..

másik dolog, hogyha szerelmes lettél másba, nem értem miért mennél vissza a barátodhoz? szerintem ne erőltessétek

2016. febr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

"szünetet kértem, mert másba lettem szerelmes"

Ez a szünetet kérés tipikusan a hülye p..csák viselkedése. A normális lányok képesek eldönteni hogy mit akarnak, és nemet mondani ha kell. De mi az hogy "szünet"? Megmondod neki hogy figyu, most kipróbálom kicsit mással, de ha nem jön be még visszajövök?


"én szidtam az anyjáékat nonstop, és se gyereket, se házasságot se semmit nem akarok tőle"

Ilyen kijelentések után én 2 pofon kíséretében dobtalak volna az utcára. Normális ember már azt sem tűri ha a szüleit szidják, legyenek akármilyenek, nem hogy nekiállsz hülye p..csa módjára még őt magát is szidalmazni.


"imád engem, én vagyok neki a minden, kényeztet, elhalmoz ajándékkal"

Magyarul bármennyire is utálod, azért csak jól esik ha költi rád a pénzét és körbeugrál mint egy kiskutya?


Tényleg ennyit tehetsz, kíméld meg őt magadtól.

2016. febr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
Ne használd ki szegényt. Az írásodból az jön le, hogy te nem vagy belé szerelmes, csak baromi kényelmes hogy a tenyerén hordoz. Arról nem beszélve, hogy irritál sok esetben. Szóval hagyd békén, add meg neki az esélyt, hogy olyan párt találjon aki őszintén szereti. Szerintem megérdemli. Valamint alapvetően te is megérdemled, hogy igaz szerelem miatt legyél együtt valakivel. Ne tedd tönkre magatokat.
2016. febr. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!