Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szereznétek vissza a...

Hogyan szereznétek vissza a helyemben a legjobb barátotokat?

Figyelt kérdés
Nagyon jól elvoltunk évekig. Mindig számíthattunk egymásra. Röviden a sztori annyi, hogy azt hitte átvertem, de csak félreértés volt. Nem tudott hinni nekem és ezen csúnyán összevesztünk. 3 héten át a béküléssel nyaggattam és azzal hogy higgyen már nekem, hogy félreértett. Ekkoriban lett nagyon beteg az édesapja is, de akkor még nem tudtam, hogy haldoklik... Végül megtudtam, amikor legutoljára találkoztunk, hogy az apukája ilyen beteg. Azt mondta értsem már meg hogy leszar most engem, ekkor sarkon fordult és otthagyott. 2 napra rá letörölt fb on , próbáltam visszajelölni hirtelen felindulásból, mire ő letiltott. Ekkor írtam neki egy sms t, hogy miért, télleg ennyire megutált? Nem jött rá válasz. Lassan egy éve történt mindez és közeleg a születésnapja. Szeretném felköszönteni valahogy, de fb on még mindig le vagyok tiltva, a telefonszámában sem vagyok biztos, hogy még a régi-e, vagy egyáltalán benne van e még a számom a telefonjában. E mail címét sajnos nem tudom, mert azon sosem kommunikáltunk. Szeretnék vele kibékülni valahogy de nem tudom hogyan vehetném fel vele a kapcsolatot. Arra is gondoltam, hogy gépelek neki levelet és feladom postán ajánlottan, hogy ő kapja kézhez. De mi van ha szánalmas próbálkozásnak fogja érezni és széttépi, vagy ha mégse az ő kezébe kerül a levél? Ez a levél csak rá tartozna. Annyira tanácstalan vagyok, mit tegyek? Az utcán azóta nem futottam vele össze, de ha össze is futnánk, max köszönne és továbbmenne szerintem. Ezért szeretném vele valamilyen írásos formában közölni hogy bánom hogy csak a békülésünkkel nyaggattam amikor az apja haldoklott, de nagyon fájt hogy nem hisz nekem. Nagyon hiányzik. Ilyesmiket írnék. Mit gondoltok?

2015. márc. 14. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt már zaklatásnak venné.

Minden kapcsolatot megszakított, nagyon megsértődhetett.

Ez a barátság már nem igen állítható vissza. Szerintem.

2015. márc. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a barátság egy arany fonal elszakadhat és össze lehet varni, de a csomó ottmarad ebben az esetben jó nagy a csomó.
2015. márc. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!