Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mindig én kezdeményezzek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig én kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Már jó pár hete ismerkedek egy lánnyal. És azt vettem észre, mondjuk messengeren ha beszélünk,hogy az esetek 80%ban én kezdeményezek, hogy elinduljon egy csevegés (pedig nem félénk a lány). 1x kipróbáltam, hogy nem írtam. 3 nap telt el mire rám írt, hogy mizu?. Tudom, hogy a fiúknak kell kezdeményezni, de már én úgy érzem kezdek át menni pincsibe, vagy hasonló.. Mert ha nekikezdünk tök jól eldumálgatunk mindenről meg van, hogy találkozót beszélünk meg stb.

Most főleg lányoktól kérdezem: ez miért van?



2021. ápr. 10. 18:53
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Mivel tudod, ő nem ír ha én nem írok, de ha írok megkérdezem mizu van vele, lemondja, és gondolom hogy az illem azt várja el tőle, hogy ő is megkérdezze, ha érdekli ha nem, de mikor leírom és válaszol rá valamit, nem mindig érzem hogy komolyan érdekli.. Úgy mint a beszélgetésben, itt is én kérdezem meg hogy van e kedved talizni. (De van mikor neki jut eszébe néha néha, mint mondjuk írni..) Azt vagy belemegy vagy nem. De akkor elmegyünk sétálni vagy bicózni(mivel mást nem tudunk most nagyon). De mindig puszival köszönünk el egymástól.
2021. ápr. 10. 22:38
 12/18 A kérdező kommentje:
elmondja* nem lemondja xd
2021. ápr. 10. 22:39
 13/18 A kérdező kommentje:
Még az hozzátartozik, hogy nemrég szakított párjával 2 év után, lehet bizonytalan lenne, hogy meg tud-e bízni bennem, vagy csak fél egy ujabb csalódástól..
2021. ápr. 10. 22:41
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát megvan a hiba. Mostanában szakított a barátjàval. Nem tanultad hogy így nem megyünk bele a kapcsolatba? :)
2021. ápr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

2.vagyok igen mi együtt vagyunk❤

De remélem összejön neked is

2021. ápr. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

14# remélem tényleg ez a fő ok.

😬😊

2021. ápr. 11. 07:23
 17/18 anonim ***** válasza:
2 év sok idő ám. Azt még fel is kell dolgozni, meg elfogadni. Amihez idő kell..
2021. ápr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
17# igen, mondjuk párszor elhangoztatta, hogy most nem tudna új kapcsolatba belekezdeni. De azt hittem ez valami lerázós duma lányoknál. Szóval köszi, ez most kellett. Már csak azt kell elérjem, hogy mindig én legyek az első, ha szeretne majd valamit, és ne más.😊
2021. ápr. 11. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!